DieRoten.pl
Reklama

Maric: Mimo porażki, podjęliśmy walkę

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły weekend swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali zawodnicy młodzieżowego zespołu Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu.

Tym razem drużynie prowadzonej przez Rene Marica przyszło zagrać na własnym podwórku (na stadionie Campusu) z młodzieżową ekipą FC Ingolstadt U-19.

Niestety, ale mimo starań monachijczyków, 3 punkty nie zostały w Monachium, albowiem Max Schmitt i spółka polegli 0:1, zaś jedynego gola w tym starciu zdobył dla gości Tutu. Dla „Bawarczyków” była to już dziesiąta porażka w tej kampanii ligowej.

− To był ciężki mecz przeciwko bardzo silnemu fizycznie przeciwnikowi. Ale podjęliśmy dobrą walkę i jestem z tego bardzo zadowolony – powiedział Rene Maric.

− Musimy jednak nadal pracować nad obroną stałych fragmentów gry i starać się więcej kończyć w polu karnym przeciwnika. Do ostatniej tercji graliśmy naprawdę dobrze i zaprezentowaliśmy się nieźle, ale potem zabrakło nam determinacji – podsumował trener FCB U-19.

Po rozegraniu 23 dotychczasowych spotkań w rozgrywkach ligowych, piłkarze Bayernu do lat 19 zajmują dopiero ósme miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 31 punktów. Na wynik ten przełożyło się 9 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...