DieRoten.pl

Mai: W Bayernie zawsze liczy się zwyciężanie

21.07.2021, 07:57:22
J. Laskowski / G. Stach

Wraz z początkiem letniego okienka transferowego, Bayern Monachium ogłosił, że doszedł do porozumienia z Werderem Bremą w sprawie wypożyczenia Lukasa Maia.

reklama

reklama

21-latek został wypożyczony do końca sezonu do zespołu bremeńczyków, gdzie według doniesień prasowych będzie mógł liczyć na regularne występy, zwłaszcza że trenerem jestem tam Markus Anfang, z którym niedawno współpracował w SV Darmstadt.

Podczas niedawnego wywiadu dla niemieckiego dziennika „Bild”, Lukas Mai odniósł się do kilku tematów związanych z Bremą i podjętą decyzją o wyborze Werderu. Defensor nie ukrywa, iż został bardzo dobrze przyjęty w nowym klubie i zespole.

− Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez chłopaków. Odwiedziłem już pewne miejsca. Nicolai Rapp pokazał mi pomnik Muzykantów z Bremy. Nadal szukam jednak mieszkania − powiedział Mai.

Lukas Mai ceniony jest również przez swoich kolegów i trenerów za swoją ambicję i nieustanną wolę walki, co dostrzegano w trakcie jego przygody w Bayernie II oraz w SV Darmstadt. Skąd jednak bierze się takie podejście u 21-latka i jak Mai traktuje swoją pozycję?

− Skąd bierze się moja ambicja? Cała moja rodzina już taka jest. Zostało mi to pokazane. Do tego dochodzi szkoła Bayernu, gdzie zawsze liczy się tylko zwycięstwo. Chcę to pokazać i mam nadzieję, że reszta również to podziela − mówił dalej.

− Wszyscy bez różnicy muszą brać na siebie odpowiedzialność, wliczając w to również mnie. Moja pozycja wymaga również tego, abym wydawał wiele poleceń − podsumował Lukas Mai.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama21.07.2021 22:35
Do dziś nie rozumiem dlaczego wypożyczyliśmy go na kolejny rok? dlaczego nie dostał szansy? Niech nikt nie mówi mi że jest słaby!!
21.07.2021 12:13
Wracaj i walcz o swoje!