DieRoten.pl

Magull: Chcemy zapewnić fanom jak najlepsze widowisko

21.03.2023, 09:38:50
Photogenica

To już dziś! Po dłuższej przerwie od żeńskiej Ligi Mistrzów, dziś wieczorem do akcji wkraczają zawodniczki Bayernu Monachium, które prowadzi Alexander Straus.

Rywalem monachijek w ramach pierwszego starcia ćwierćfinału żeńskiej Champions League będzie Arsenal – początek meczu na Allianz Arenie w Monachium zaplanowano dokładnie o 18:45.

Przy okazji tego pojedynku, podczas wczorajszej konferencji prasowej, na kilka pytań dziennikarzy odpowiedziała Lina Magull, która pełni funkcję kapitana w FCB Frauen. Niemka podkreśliła, że drużyna zrobi wszystko, aby zapewnić fanom jak najlepsze widowisko.

− Arsenal to jedna z najlepszych drużyn w Europie. Udowodnili to również w trakcie sezonu. Myślę, że przyjadą do Monachium z dużą pewnością siebie. Mają wiele świetnych piłkarek i grają naprawdę dobrze jako zespół. Nie oceniałabym ich jednak jako lepszych od nas - myślę, że będzie to pojedynek równych sobie – stwierdziła Magull.

− Myślę, że to nas bardzo popchnie, gdy na Allianz Arenie będzie tak wielu kibiców. Fani zdecydowanie mogą być kluczem do sukcesu w takim meczu i dodać nam wiatru w żagle na boisku. Chcemy dać fanom dobre widowisko! – podsumowała Lina Magull.

Jeśli natomiast mowa o rewanżowym spotkaniu, to pojedynek w Londynie zaplanowano na 29 marca o 21:00. Warto podkreślić, że w międzyczasie monachijki czeka jeszcze ligowy bój z Wolfsburgiem (25 marca o 17:55 na stadionie Campusu FCB).

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)21.03.2023 21:23
21.03.2023 10:26
Oby ta wspaniała forma została podtrzymana.
21.03.2023 10:10
Ostatnio Panie mają bardzo dobrą formę, mam nadzieje że wygrają