DieRoten.pl
Reklama

Magath broni Salihamidzica

fot.
Reklama

Nie jest żadną tajemnicą, że Hasan Salihamidzic, który pełni funkcję dyrektora sportowego Bayernu Monachium, od wielu miesięcy jest obiektem krytyki kibiców FCB i nie tylko.

Odejście Hansiego Flicka poprzez konflikt z dyrektorem sportowym oraz wiele innych wydarzeń doprowadziły koniec końców do tego, że fani utworzyli petycję, której celem jest zorganizowanie Walnego Zgromadzenia w sprawie „głosowania nad odwołaniem dyrektora sportowego Hasana Salihamidzica”.

Do tej pory swoje podpisy złożyło łącznie 72,592 osób (główny cel to 75,000). Mimo wszystko nie wszyscy krytycznie oceniają pracę Bośniaka, który jest wysoko ceniony w zarządzie bawarskiego klubu przez Hainera, Hoenessa i kilku innych członków.

Jakiś czas temu w rozmowie dla „T-online” na temat „Brazzo” wypowiedział się były trener rekordowego mistrza Niemiec – Felix Magath – który jest zdania, że dyrektor sportowy jest niesprawiedliwie oceniany za swoją pracę.

− Osoby postronne, kibice i wszyscy obserwatorzy z zewnątrz, zawsze potrzebują kogoś, na kogo można zrzucić winę. Takiego kozła ofiarnego – powiedział 67-latek.

− W przypadku Bayernu jako osobę winną wszystkich nieszczęść wytypowano Hasana Salihamidzica. To nie oddaje sprawiedliwości faktom – podsumował Felix Magath.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...