DieRoten.pl

Loew: W niedzielę decyzja odnośnie Neuera

01.06.2018, 16:53:02
Ł. Skwiot

Dokładnie jutro o 19:00 mistrzowie Świata, czyli Niemcy zagrają w Klagenfurcie swój przedostatni mecz towarzyski przed wyjazdem na Mundial do Rosji.

Rywalem podopiecznych Joachima Loewa będzie reprezentacja narodowa Austrii z Davidem Alabą w składzie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od samego początku powinien wystąpić Manuel Neuer.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej trener "Die Mannschaft" ogłosił, że wieczorem będzie rozmawiał z 32-letnim golkiperem na temat jego gotowości. Jeśli wszystko będzie w porządku, to Manuel rozpocznie jutrzejszy mecz od samego początku.

Loew wyjawił także, że ostateczną decyzję co do Neuera i jego wyjazdu na mistrzostwa Świata w Rosji podejmie w niedzielę wieczorem.

− Ostateczną decyzję co do wyjazdu Manuela Neuera na Mundial podejmiemy w niedzielę wieczorem − powiedział dziś Loew.

32-letni golkiper "Gwiazdy Południa" ma już za sobą dwa mecze towarzyskie podczas zgrupowania kadry w południowym Tyrolu. Neuer wywarł bardzo dobre wrażenie, zaś na każdym z treningów prezentuje się wręcz znakomicie. Oliver Bierhoff ujawnił wczoraj, że w przypadku wyjazdu na MŚ Neuer będzie numerem jeden, zaś jego alternatywą będzie Marc-Andre ter Stegen.

– Manuel Neuer pojedzie na mistrzostwa Świata jako numer jeden. Tym samym Ter Stegen będzie numerem dwa w bramce – wyjawił menadżer niemieckiej reprezentacji narodowej.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama02.06.2018 08:51
Chyba wszystko jest już gotowe na Powrót Króla.
02.06.2018 00:44
Manu musi być nr 1!
01.06.2018 18:48
@GABRICONE: mecz zaczyna się dokładnie (lub z kilkuminutową odchyłką) o 18. Popraw z łaski swojej.
01.06.2018 16:59
Jutro mecz z Austrią będę oglądał i zobaczę na co stać Manu, jestem jednak dobrej myśli.