DieRoten.pl

Timo Werner to z pewnością jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia w Niemczech. Od dłuższego już czasu Niemiec łączony jest z transferem na Allianz Arenę.

reklama

W ostatnich tygodniach na temat Timo Wernera pojawiło się od groma plotek. Póki co niewiele wskazuje na to, aby snajper RB Lipsk latem 2019 roku zawitał na Allianz Arenę.

Bardzo możliwe, że 23-latek zasili szeregi rekordowego mistrza Niemiec dopiero w przyszłym roku, kiedy to wygaśnie jego umowa z RBL. Jeśli jednak operacja pozyskania Leroya Sane lub Ousmane’a Dembele przez „Bawarczyków” zakończyłaby się niepowodzeniem, to napastnik „Byków” najprawdopodobniej trafiłby do zespołu prowadzonego przez Kovaca jeszcze w tym okienku.

Mimo wszystko według informacji opublikowanych przez niemiecki magazyn „Kicker” ani Bayern Monachium, ani żaden inny klub do tej pory nie zgłosił się do Lipska z zapytaniem, czy też ofertą za Wernera.

RBL pragnie uniknąć scenariusza, w którym 23-latek opuściłby ekipę w przyszłym sezonie na zasadzie wolnego transferu. Tymczasem sam Timo nie jest szczęśliwy, że w FCB omawiane są inne cele transferowe, podczas gdy jego nazwisko nie pojawia się w planach…

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie klub z Saksonii z Rangnickiem na czele starał się nakłonić snajpera na przedłużenie umowy, lecz ten pozostaje nieugięty. Według „Sport Bilda” Werner od wielu tygodni posiada już porozumienie z monachijczykami.

źródło: Kicker.de

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama18.07.2019 14:05
Sane, Ziyech, Roca i jeśli starczy szmalcu to brać Wernera w tym okienku.
11.07.2019 23:36
Tak naprawdę to czytamy tylko to co pisze prasa a jak jest naprawdę nie wiemy.
11.07.2019 20:40
Nikt go nie chce kupić więc nasz zarząd jest spokojny.. dogadali się z zawodnikiem że ma zostać jeszcze rok w Lipsku a potem go wezmą do Bayernu. W końcu sam Werner wypowiadał się że jeśli transfer to tylko do Bayernu.. zarząd byłby glupi gdyby go ściągnęli tego lata.. O ile Odoi się już wyłamał i pewnie zostanie w Chelsea.. o tyle Werner na bank przyjdzie do nas za free w przyszłym roku.. znając skąpstwo Uliego to wątpie aby chciał na niego przeznaczyć nawet te symboliczne 30mln euro wiedząc że czeka ich inwestycja w Havertza za grube pieniądze w przyszłym roku..
11.07.2019 17:25
Dla mnie jedno jest pewne. Już tego lata klub powinien zasilić napastnik, który byłby dla Lewego nie tylko zmiennikiem, a konkurencją. Albo Werner albo Mandžukić.

Jeśli chodzi o Chorwata to byłbym bardzo na tak. To jedynie może trochę pokrzyżować przyjście Wernera w 2020 r., ale pewnie niedługo dowiemy się jak to wszystko ułoży, kto trafi do nas tego lata, a kto najprawdopodobniej za rok. Transfer Mario podobałby mi się szczególnie, jeśli od czasu do czasu zagralibyśmy ustawieniem z trójką obrońców i dwójką napastników. Lewy lekko wycofany tak, jak w naszej reprezentacji, Mandžukić oczywiście wyżej, a w trakcie meczu jednego z nich może zmienić Müller lub Gnabry (zależy kto będzie już na boisku, kto powinien odpocząć przed następnym meczem itd.)
11.07.2019 16:42
Bayern lubi dogadywać się bezpośrednio z zawodnikami (najczęściej w BL), dlatego nic dziwnego, że Lipsk nie dostał żadnej oferty od nas.
11.07.2019 15:55
Ja bym z chęcią widział Wernera już w tym sezonie w Bayernie. Byłby świetnym uzupełnieniem składu i dałby wiele możliwości. Według mnie im dłużej gra w Lipsku tym bardziej opóźnia się jego rozwój, nawet od dłuższego czasu nie notuje regularnych występów w kadrze. Jeśli chce wskoczyć na wyższy poziom, to powinien odejść z Lipska.
11.07.2019 12:11
@FanGraczyBayern

Kilka artykułów niżej była mowa, że ponoć Bayern jest z nim już dogadamy. Także może być różnie.
11.07.2019 11:57
@Reeken89
Sane, ktoś z tej trójki, Roca
11.07.2019 11:36
FanGraczyBayern-> Sane, Werner (Ziyech), Bergwijn (Ziyech) tak to widzę, a dlaczego bo wg mnie jak z Wernerem tak i z Holendrem Bayern zawarł wstępne porozumienie, ale znając życie będzie inaczej no i może kogoś kupią na 6 :) FCBM!
11.07.2019 11:27
Za darmo nie odejdzie do nas jak tak go olewamy

reklama