DieRoten.pl

Porozumienie z Wernerem od tygodni, CFC odrzuca negocjacje ws. CHO

10.07.2019, 09:25:13
FotoOlimpik

W niemieckiej piłce możemy obecnie wyróżnić wielu młodych i utalentowanych zawodników, którzy dzięki swojej dobrej grze budzą zainteresowanie wśród wielu europejskich klubów.

reklama

Wśród nich można wymienić między innymi Kaia Havertza, który ponownie zaliczył bardzo udany sezon z ekipą Bayeru 04 Leverkusen. Kolejnym zawodnikiem, o którym warto wspomnieć jest Timo Werner. Nie jest żadną tajemnicą, że obaj panowie od miesięcy łączeni są z FCB.

Podczas gdy „Bawarczycy” będą chcieli pozyskać Havertza latem 2020 roku, to w przypadku snajpera RB Lipsk nadal nie wiadomo, kiedy zasili on szeregi rekordowego mistrza Niemiec. W dzisiejszym wydaniu dziennika „Sport Bild” możemy znaleźć kolejne informacje w sprawie 23-latka.

Dziennikarze potwierdzają, że Bayern posiada porozumienie z Wernerem już od wielu tygodni (w kwestii przenosin na Allianz Arenę). Od tamtej pory zawodnik i jego agent czekają na próżno na kolejny sygnał ze strony bawarskiego klubu.

Jak czytamy dalej wciąż nie wiadomo czy monachijczycy będą chcieli pozyskać Timo tego lata, czy też wykorzystają te środki na pozostałe ruchy transferowe. Warto także wspomnieć, że wiele może zależeć od próby pozyskania Leroya Sane lub Ousmane’a Dembele.

Chelsea odrzuca negocjacje z FCB

„Sport Bild” donosi także, że Chelsea była niezadowolona na początku 2019 roku, kiedy to Hasan Salihamidzic publicznie wypowiadał się w mediach na temat chęci pozyskania przez Bayern utalentowanego Calluma Hudsona-Odoia. Od tamtej pory Anglicy odrzucają wszelkie negocjacje z mistrzami Niemiec. Z kolei „Brazzo” pozostaje nieugięty.

̶  Moja opinia względem Calluma Hudsona-Odoia nie uległa zmianie (interesujący zawodnik, którego klub chce pozyskać – przyp. red.) – skomentował dyrektor sportowy FCB na łamach „Sport Bilda”.

źródło: Sport Bild

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama15.07.2019 19:44
Werner może być. Ale priorytet to Sane i Ziyech.
11.07.2019 11:02
Po co nam porozumienie z Lipskiem? skoro Timo za rok kończy się kontrakt i może odejść za darmo to wszystko w rękach prezesów Lipska. Jeśli chcą na nim zarobić, a jestem pewny że chcą, to powinni zrobić wszystko by w tym okienku go sprzedać. Gracz chce grać u nas więc my śpieszyć się nie musimy:)
10.07.2019 20:18
To za rok będzie za darmo u nas bo chyba kontrakt wygasa
10.07.2019 13:54
hmm ale to możemy mieć porozumienie z Wernerem jeśli nie mamy z Lipskiem ?
10.07.2019 11:27
Zgadzam się, @josh1982. Porządny skrzydłowy (najlepiej Sane) i Werner teraz, a za rok walka o Havertza. No i może jeszcze Henrichsa w tym okienku.
10.07.2019 11:10
Ja bym to zrobił tak. W tym okienku kupiłbym Sane( jestem niemal pewny że dołączy do nas) i Wernera a Havertza kupił za rok, i tak teraz Bayer go nie odda. Defensywę jako tako mamy obsadzoną choć wciąż nie wiadomo co z Boa. Jeśli odejdzie to musimy jeszcze kogoś kupić.

reklama