DieRoten.pl

„Lewy zrobił to, czego nikt nie zrobił po Gerdzie”

04.08.2022, 14:31:51
Foto Olimpik

W ubiegły wtorek do siedziby klubu przy Saebener Strasse powrócił były już napastnik ekipy rekordowego mistrza Niemiec – Robert Lewandowski.

Polak pojawił się w Monachium, aby pożegnać się ze swoimi kolegami oraz odbyć kilka rozmów z szefami bawarskiego klubu – w tym z dyrektorem sportowym Hasanem Salihamidzicem.

Podczas niedawnego wywiadu dla telewizji „Sky”, Bośniak został poproszony o kilka słów na temat rozmowy z Robertem Lewandowskim oraz jego odejścia. Członek zarządu FCB przyznał, że w trakcie kilkunastu minutowej rozmowy on i „Lewy” wyjaśnili sobie wszystko.

− Był w moim biurze i rozmawialiśmy przez kwadrans. To była bardzo miła rozmowa i wszystko sobie wyjaśniliśmy. Myślę, że jest szczęśliwy, że się pożegnaliśmy. W końcu trzeba powiedzieć, że dokonał wielkich rzeczy dla Bayernu. Życzyliśmy mu wszystkiego najlepszego i teraz skupi się na swoim nowym zadaniu – powiedział „Brazzo”.

− Zrobił to, czego nikt nie zrobił po Gerdzie Muellerze - niech to zostanie. Rozmawialiśmy trochę o futbolu i życzyłem mu wszystkiego najlepszego. Myślę, że to już koniec – mówił dalej.

− Wystarczająco dużo teraz o tym mówiliśmy, wystarczająco dużo napisano w mediach. Wierzę, że kibice nie mogą się doczekać nowej drużyny i nowych zawodników - ja również – podsumował Hasan Salihamidzic.

Warto podkreślić, że według informacji niemieckiego dziennika „Bild”, Hasan Salihamidzic i Robert Lewandowski mieli obiecać sobie wzajemnie, że nie będą już wypowiadać się na swój temat negatywnie w mediach (także nt. Bayernu).

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)04.08.2022 23:03
04.08.2022 17:30
Na jednym piłkarzu świat się nie kończy. Wielu znakomitych odchodziło i dawaliśmy radę. Teraz będzie tak samo.
04.08.2022 16:55
Ładnie Bayern zachowuje się mimo tych okoliczności, co klasa to klasa. A Lewy na zawsze zapisał się złotymi zgłoskami w historii Bayernu.
04.08.2022 16:51
Każdy w klubie miał już tego dość. I go.
04.08.2022 15:45
Pini Zahavi przyjął prowizję w wysokości 10 mln euro za transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Taką informację opublikował w środę "The Athletic". Ujawniona kwota jest o połowę mniejsza niż ta podawana przez hiszpańskie media tuż przed podpisaniem kontraktu w Miami.
04.08.2022 14:56
To oczywiste, że zapisał się złotymi zgłoskami w historii Bayernu i nic mu tego nie odbierze. A symboliczną pamiątką będzie zdjęcie z trofeami, które wpisze się na stałe do historii klubu.