DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas wprost z ośrodka treningowego Bayernu Monachium, albowiem do treningów z drużyną powrócił dziś jeden z najważniejszych piłkarzy FCB.

Bayern Monachium rozpoczął wczoraj oficjalnie przygotowania do pierwszego meczu o stawkę w 2020 roku. Jak dobrze wiemy monachijczycy przeszli już testy wydajnościowe w ośrodku przy Saebener Strasse, które miały na celu sprawdzenie ich formy przed wznowieniem rundy wiosennej.

Doskonałe wręcz wiadomości ma dla nas niemiecki dziennik „Bild”. Zgodnie z wszelkimi przewidywaniami do treningów z zespołem powrócił najlepszy napastnik Bayernu – Robert Lewandowski.

Dziennikarze podkreślają, że wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku, aby polski snajper wystąpił od samego początku w pojedynku osiemnastej kolejki Bundesligi z Herthą BSC (początek starcia na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w niedzielę o 15:30).

To nie koniec dobrych wieści, albowiem kolejną udaną (indywidualną) sesję treningową ukończył dziś Serge Gnabry. Dziennikarze zaznaczają, że Niemiec zwiększył obciążenie treningowe i nie było widać żadnych problemów ze ścięgnem Achillesa.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama15.01.2020 14:19
Lewego ciało to powinni zbadać i pobrać jakieś komórki odpowiedzialne za brak urazów oraz błyskawiczną regenerację i przeszczepić reszcie naszej kadry.
15.01.2020 13:31