DieRoten.pl

Od momentu ogłoszenia decyzji Joachima Loewa o rezygnacji z posady selekcjonera niemieckiej reprezentacji narodowej po nadchodzącym Euro, minęło już kilka tygodni.

Od tamtej pory w mediach nieustannie przewija się temat odejścia Hansiego Flicka do niemieckiej reprezentacji narodowej. Przy okazji środowego spotkania z Paris Saint-Germain, przed spotkaniem kwestię możliwego pożegnania trenera skomentował Robert Lewandowski.

Polski snajper zdradził, że odbył rozmowę z 56-latkiem na ten temat. Ponadto 32-latek dał jasno do zrozumienia, że nie zaprząta sobie głowy plotkami. Niestety, ale w tej samej rozmowie polski snajper potwierdził również, że powrót na rewanżowe starcie z paryżanami jest raczej zbyt wczesnym krokiem.

Jeśli jesteście ciekawi dalszych wypowiedzi naszego rodaka, to poniżej znajdziecie kilka fragmentów z rozmowy dla „Sky”. Zapraszamy do lektury.

Robert Lewandowski na temat:

…plotek o odejściu Flicka:

„…Powiedziałem Hansiemu, że możemy z powodzeniem współpracować w Bayernie. Nieustannie pojawia się sporo plotek i spekulacji na temat piłkarzy oraz trenera w Bayernie, ale moim zdaniem nie ma to żadnego znaczenia.”

…ofertach z innych klubów:

„…Moim zdaniem nie zdarzało się to tak często. Priorytetem są wspólne cele w Bayernie. Skupiam się w pełni na Bayernie i upewniam się, że atmosfera nadal będzie dobra w szatni. Zawsze chcemy więcej i pokazywać, że jesteśmy najlepsi.”

…Muellera i dalszej gry w LM:

„…Kibicuję Thomasowi, aby strzelał więcej goli. Może uda mi się jeszcze poprawić swój dorobek bramkowy w tym sezonie Ligi Mistrzów.”

…dwumeczu z PSG:

„…W obu ekipach brakuje ważnych zawodników. Neymar i Mbappe to oczywiście gracze z topu. To wyzwanie dla naszej obrony. Mam nadzieję, że zagramy dobrze taktycznie jako zespół. Ważne jest, abyśmy dobrze zaprezentowali się w obu meczach i mieli kontrolę.”

…powrotu na rewanż:

„…Przebywam w domu z rodziną. Oczywiście, że to nie jest dobre uczucie, wolałbym być na boisku. Ale jest jak jest, kibicuję drużynie. Robię wszystko, co w mojej mocy, by wrócić. Ale dopiero gdy poczuję się naprawdę dobrze, będę mógł to zrobić ponownie.”

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama10.04.2021 14:19
Obyś Robert miał okazję rozegrać jeszcze co najmniej grube kilkadziesiąt meczy pod Hansim!
10.04.2021 02:15
Oby został chociaż ostatnio poważne ziarno niepewności zostało zasiane.
09.04.2021 19:16
Myślę że zostanie.
09.04.2021 17:28
Oby Hansi został, choć źle się dzieje ostatnio.
09.04.2021 12:25
Szanse niewielkie, ale po cichu liczę, że może uda mu się wrócić. Lewy jest niezastąpiony, nawet jeśli nie błyszczy z najlepszymi to skupia na sobie uwagę przeciwnej drużyny. W pierwszym meczu bardzo go brakowało. Było tyle sytuacji, że ze swoją skutecznością albo on by coś wcisnął, albo dzięki niemu inni mieliby lepsze sytuacje strzeleckie.
09.04.2021 10:59
Też chciałbym żeby wrócił, ale lepiej niech do końca się wyleczy zamiast ryzykować długotrwałego urazu. Nawet jeśli oznaczałoby to dla Nas odpadnięcie z LM. Szanse 75 do 25 dla PSG są w tym momencie. Oni nie muszą nic za to my musimy strzelić co najmniej 2 bramki nie tracąc przy tym żadnej. Przy obecnej obronie to raczej ciężkie zadanie.
09.04.2021 10:46
Cały czas mam jakieś małe nadzieje, że zdąży na rewanż.
09.04.2021 10:38
Wcielę się w Vaterlanda
"To prawda co mówi Lewandowski, jednak Polak to przeceniany piłkarz. Nie wykreike sobie sam okazji, uważam, że w naszym zespole jest kilku lepszych zawodników od niego. On bez Müllera nie istnieje, Muller bez niego tak. Z Choupo-Motingiem drużyna wygląda lepiej"