DieRoten.pl

W ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego, który według prasy mógł zmienić otoczenie klubowe latem 2022 roku.

Robert Lewandowski nie ma sobie równych w bieżącym sezonie (podobnie jak przed rokiem). Jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie rozgrywki, to polski snajper w 38 meczach o stawkę strzelił 46 bramek oraz zanotował 9 asyst.

Podczas niedawnego wywiadu dla „Tuttosport”, napastnik rekordowego mistrza Niemiec odniósł się do swojej przyszłości i dał jasno do zrozumienia, że czuje się bardzo dobrze w Bayernie i posiada ważną umowę, która przypomnijmy obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

− Prawda jest taka, że posiadam ważny kontrakt z Bayernem i czuję się tutaj bardzo szczęśliwy. Mówimy w końcu o jednym z 3-4 najlepszych klubów w Europie i na całym świecie – powiedział Lewandowski.

− Jako zawodnik Bayernu musisz być tego świadom i zaakceptować bardzo ważną zasadę - co roku zawsze musisz coś wygrać. Oczekiwania w naszym klubie są bardzo wysokie. Zawsze musisz być najlepszy mówił dalej.

W tej samej rozmowie naszego rodaka zapytano również czy nadchodzące pożegnanie Hansiego Flicka, może mieć wpływ na jego plany na przyszłość i możliwe odejście z ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

− To nie ma dla mnie znaczenia – u Flicka mam strzelać gole i to samo będę robił u nowego trenera, aby pomóc drużynie. Jesteśmy Bayernem, więc damy z siebie wszystko, by znów wygrać wszystkie trofea z Nagelsmannem podsumował Robert Lewandowski.

źródło: Tuttosport

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama



15.05.2021 14:11
Dobrze, że zrozumiał, że nigdzie nie będzie mu lepiej. Różne księcia tego nie dostrzegają niestety. Ależ kasa psuje ludzi.
12.05.2021 23:32
To chyba ucina wszystkie spekulacje jego odejścia:)
12.05.2021 14:08
Oby Robert prezentował taką formę jeszcze przez parę lat.