DieRoten.pl

Lewandowski: Chcemy grać na najwyższym poziomie z najlepszymi

18.09.2021, 10:31:57
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Bayern Monachium do tej pory rozegrał siedem spotkań licząc zarówno krajowe podwórko, jak i również arenę międzynarodową.

reklama

reklama

Nie tak dawno temu, bo w ubiegły wtorek monachijczycy mierzyli się na wyjeździe z Barceloną w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jak już wiemy mistrzowie Niemiec zwyciężyli 3:0, zaś bohaterem spotkania okazał się niezawodny od miesięcy Robert Lewandowski.

Autor dwóch bramek dla Bayernu udzielił po meczu wywiadu przed kamerami telewizji „Amazon”, w którym to odniósł się nie tylko do swoich trafień, ale i przebiegu meczu z Hiszpanami. Polak nie ukrywa, iż takie spotkania są dla niego wyjątkowe, albowiem 33-latek pragnie grać na najwyższym poziomie z najlepszymi rywalami.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia snajper „Gwiazdy Południa”, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do krótkiej lektury.

Robert Lewandowski na temat:

...meczu z Barceloną:

„...Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać ten mecz i wiedzieliśmy, że musimy okazać szacunek Barcelonie. Kiedy grasz przeciwko tej drużynie na Camp Nou, to zawsze są niebezpieczni. Jednak mieliśmy ten mecz pod kontrolą i pokazaliśmy, że naszym celem są 3 punkty.”

...prezentu dla Muellera:

„...Już ostatnio śpiewaliśmy mu Happy Birthday, ale dziś sam sobie sprawił prezent. To był ważny gol. To dało nam wiarę w siebie. Jednak zagraliśmy też naprawdę dobrze w defensywie, Barca nie miała żadnych szans.”

...swoich bramek w 2021 roku:

„...Zawsze staram się pokazać z jak najlepszej strony. Ostatnio dużo podróżowaliśmy, także z racji na przerwę reprezentacyjną. Teraz cieszymy się, że możemy zostać w Monachium na kilka dni.”

...Ligi Mistrzów i kibiców:

„...Zawsze miło jest być na boisku przy takim hymnie i grać przed obliczem kibiców. To było świetne uczucie. Można wręcz powiedzieć, iż był to idealny dzień dla nas.”

...pokonania Barcelony na Camp Nou:

„...Po takim meczu musimy być zadowoleni. Wygraliśmy w końcu 3:0 na Camp Nou. Mieliśmy grę pod kontrolą i pokazaliśmy spokój z piłką u nogi. Każdy z nas zaprezentował się bardzo dobrze.”

...Jamala Musiali:

„...Jamal to chłopak, który ma wielki talent i potencjał. Oczywiście może być jeszcze lepszy i może poprawić kilka rzeczy. Jednak on pokazuje wychodząc na boisko, że nie boi się wielkich, nie ma kompleksów i gra swoje. W jego wieku to rzadko spotykane.”

...defensywy:

„...Defensywa spisała się dziś na medal. Czapki z głów. Nie zostawiali miejsca rywalom i nie pozwalali im stwarzać okazji. Mimo obciążenia w ostatnich dniach i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Upa i Niki zagrali świetnie, tak jak cała nasza linia obrony.”

...spotkań w LM:

„...Takie mecze, jak ten z Barceloną to coś wyjątkowego. Zawsze czujesz jakiś dreszczyk emocji. Liga Mistrzów to szczególne rozgrywki i rywale. Zawsze chcemy grać na najwyższym poziomie, grać z najlepszymi i odnosić zwycięstwa. Naszym celem jest zawsze triumfować i być groźnym.”

źródło: Amazon

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama18.09.2021 14:49
Dokładnie, krok po kroku, mecz po meczu, małymi krokami do celu:)
18.09.2021 14:43
Na razie czas na spokojnie wygrać grupę.
18.09.2021 12:58
Na takie spotkania przyjdzie czas dopiero w fazie pucharowej CL.