DieRoten.pl

Lewandowski: Chcę napisać swoją własną historię

04.02.2020, 09:43:15
FotoOlimpik

Robert Lewandowski od wielu miesięcy nie przestaje zaskakiwać swoja wysoką formą strzelecką. Polak bezsprzecznie jest jednym z najlepszych zawodników w obecnej kadrze Bayernu.

Póki co najlepszy strzelec rekordowego mistrza Niemiec miał okazję rozegrać w sumie 28 spotkań dla Bayernu w sezonie 2019/20, zaś jego dorobek prezentuje się następująco:

− 28 spotkań
− 33 bramki i 3 asysty
− Udział przy bramce średnio co 68 minut

W samej tylko Bundeslidze Polak może pochwalić się 22 trafieniami po 20 kolejkach – nic więc dziwnego, że coraz częściej mówi się o pobiciu legendarnego rekordu Gerda Muellera, który w sezonie 1971/72 ustrzelił 40 goli. Niemniej jednak Robert Lewandowski oznajmił ostatnio, że pragnie napisać swoją własną historię.

− To, co zrobił Gerd Mueller jest po prostu legendarne i nie mogę się z tym równać. Jestem dumny, kiedy jestem do niego porównywany – powiedział Robert Lewandowski.

− Pragnę jednak napisać swoją własną historię, której nie napisał jeszcze żaden inny gracz przede mną – mówił dalej Polak.

Jak dobrze wiemy Robert wraz ze swoją małżonką spodziewa się narodzin drugiego dziecka. W dalszej części rozmowy z dziennikarzem Lewandowski otwarcie stwierdził, że to obecnie najlepszy okres w jego życiu, zaś rodzina daje mu wielką siłę i kopa do dalszego działania.

Mogę powiedzieć, że to mój najlepszy okres w życiu. Cieszę się, że nasza rodzina stale się rozrasta – to najpiękniejsza rzecz w życiu. Kiedy przychodzę do domu i widzę, że moja mała już czeka na mnie, jestem po prostu szczęśliwy – podsumował Lewandowski.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama04.02.2020 19:58
Mam 2 bilety na puchar, ale nie moge jednak jechac. Ktos ma pomysl Co I jak zrobic w takiej kwestii?
04.02.2020 19:22
Już piszesz historię:)
04.02.2020 14:14
Wspaniała historia już trwa. Wspaniały sezon "Lewego".

reklama