DieRoten.pl
Reklama

Lehmann radzi Nuebelowi zostać w Schalke

fot. Photogenica
Reklama

Nie jest żadną tajemnicą, że Bayern Monachium zaczyna powoli rozważać już różne opcje i możliwości na przyszłość, jeśli mowa o pozycji bramkarza w drużynie.

Jak doskonale wiemy w letnim okienku transferowym oraz jeszcze w trakcie trwania sezonu 2019/20 w niemieckiej prasie co rusz przewijał się temat sprowadzenia na Allianz Arenę golkipera Schalke 04 Gelsenkirchen, czyli Alexandra Nuebela.

Do transferu ostatecznie nie doszło. Warto zaznaczyć, że cel i plany klubu z Zagłębia Ruhry związane z młodym Niemiec są powszechnie znane – S04 pragnie przedłużyć wygasającą w przyszłym roku umowę z Alexem. Mimo wszystko Bayern nie jest jednym klubem zainteresowanym usługami 22-latka.

Ostatnio na temat możliwej przyszłości Nuebela wypowiedział się emerytowany już bramkarz, który w swojej karierze przez wiele lat miał okazję grać w Bundeslidze – mowa o Jensie Lehmannie. 49-latek doradza kapitanowi „Die Koenigsblauen” pozostanie w Gelsenkirchen.

− Dopóki Manuel Neuer jest w Bayernie, to nie wybierałbym się tam. Zostałbym w Schalke. Może także udać się do innego klubu za granicą – skomentował Jens Lehmann.

− Ze względu na swoje warunki fizyczne byłby idealnym bramkarzem na Premier League – podsumował były bramkarz Arsenalu.

Jeśli wierzyć niedawnym doniesieniom znanego nam Christiana Falka, to Bayern Monachium będzie chciał już niebawem rozpocząć rozmowy z Manuelem Neuerem i jego agentem w celu przedłużenia umowy, która wygasa w czerwcu 2021 roku. Bez względu na wszystko temat transferu Nuebela pozostaje sprawą otwartą.

Źródło: Sky90
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...