DieRoten.pl
Reklama

Le Parisien: Ten Hag faworytem na stanowisko trenera

fot.
Reklama

Od kilku już tygodni media na całym świecie żyją tematem poszukiwań nowego trenera przez klub ze stolicy Bawarii. Wśród potencjalnych kandydatów stale wymienia się te same nazwiska.

Niemniej jednak wiele wskazuje na to, że obecny trener rekordowego mistrza Niemiec − Hansi Flick − pozostanie na swoim stanowisku do końca sezonu 2019/20. Bayern znacząco poprawił swoją grę i prezentuje przyjemny dla oka futbol, co też często jest podkreślane przez różnych ekspertów.

Póki co 54-latek otrzymał gwarancję pracy do Świąt Bożego Narodzenia, po czym po ostatnim meczu z Wolfsburgiem, bossowie "Gwiazdy Południa" zasiądą do rozmów z Niemcem i wspólnie zadecydują jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla bawarskiego klubu.

− Usiądziemy razem do rozmów po ostatnim meczu z Wolfsburgiem i przedyskutujemy sytuację. Nic innego na ten moment mnie nie interesuje − powiedział wczoraj Flick.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno temu niemieckie media poinformowały, że monachijczycy zrezygnowali z Mauricio Pochettino (więcej informacji znajdziecie tutaj). Zakładając, że Flick pozostanie do końca sezonu, to kto wtedy mógłby latem przejąć stery FCB?

Wedle doniesień "Le Parisien" mistrzowie Niemiec w dalszym ciągu są zainteresowani Thomasem Tuchelem, który pełni obecnie funkcję opiekuna pierwszej drużyny Paris Saint-Germain. Mimo wszystko według dziennikarzy kandydatem numer jeden pozostaje Erik ten Hag z Ajaxu Amsterdam.

Holender cieszy się poparciem Olivera Kahna (wraca do FCB na początku Nowego Roku) i wszystko wskazuje obecnie na to, że to właśnie 49-latek w sezonie 2020/21 poprowadzi "Gwiazdę Południa".

Źródło: Le Parisien / Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...