DieRoten.pl

Lahm o roli dyrektora sportowego: Będziemy rozmawiać

30.05.2017, 10:44:20
Ł. Skwiot

Już od ponad roku Bayern Monachium musi radzić sobie bez dyrektora sportowego, po tym jak ze swojej funkcji zrezygnował Matthias Sammer.

Temat nowego dyrektora sportowego w Bayernie Monachium ciągnie się już od bardzo długiego czasu – niewykluczone jednak, że następcą Sammera zostanie Philipp Lahm, który od samego początku wskazywany jest jako nowy dyrektor sportowy.

Wczorajszego dnia legendarny kapitan „Gwiazdy Południa” został wprowadzony do prestiżowej Hall of Fame Bayernu Monachium. W czasie swojego przemówienia Lahm odniósł się do swojej przyszłości a także możliwości objęcia posady dyrektora sportowego.

Philipp otwarcie przyznał, że dojdzie do rozmów w związku z możliwością objęcia fotelu dyrektora sportowego, jednakże najpierw Niemiec pragnie wraz z rodziną nacieszyć się urlopem i wakacjami.

To oczywiste, że będziemy rozmawiać na ten temat ponownie, z całą pewnością. Jednakże na sam początek udam się na wakacje – powiedział Philipp Lahm.

Nie znikam z tego świata. Nie udaję się na wycieczkę dookoła świata, aby wrócić po dwóch latach. Wszelkie rozmowy i negocjacje w ostatnich latach sprawiały mi wielką radość – kontynuował.

Członek Hall of Fame Bayernu Monachium otwarcie przyznał, że potrzebuje nieco czasu, aby się zdystansować, ale podkreślił jednocześnie, że będzie rozmawiał z klubem na temat objęcia posady dyrektora sportowego. Warto również nadmienić, iż jakiś czas temu włodarze Bayernu dali jasno do zrozumienia, że klub nigdy nie planował zatrudniać nowego dyrektora sportowego 1 lipca, lecz w późniejszym okresie.

Przede wszystkim potrzebuje się zdystansować i z całą pewnością nie nastąpi to po kilku dniach wakacji. Jednak z całą pewnością będziemy ponownie rozmawiać. Tak jak powiedziałem nie znikam z tego świata – zakończył Philipp.

źródło: FCB.tv
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama31.05.2017 12:14
Niech najpierw odpocznie porządnie ;)
30.05.2017 22:20
Ja jestem pewny że prędzej czy później obejmie to stanowisko, ale jeszcze nie teraz, najwcześniej za rok, może dwa, ale na pewno nie teraz.
30.05.2017 21:15
Mawia się nigdy nie mów nigdy

reklama