DieRoten.pl

Kramer: Musimy walczyć o te punkty!

17.04.2022, 13:14:31
FotoOlimpik

Po kolejnej bardzo krótkiej przerwie, do akcji w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi powracają dzisiejszego późnego popołudnia podopieczni Juliana Nagelsmanna.

Pojedynek Bayernu z Arminią Bielefeld na SchuecoArenie rozpocznie się dokładnie o 15:30, zaś w przypadku możliwej wygranej, podopieczni Nagelsmanna mogą wypracować sobie bardzo dobrą pozycję przed sobotnim starciem z Borussią Dortmund.

Z okazji nadchodzącego starcia w Bundeslidze, na temat spotkania wypowiedział się ostatnio Frank Kramer, czyli szkoleniowiec DSC, który odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas niedawnej konferencji prasowej.

− Mamy na uwadze naszą porażkę 0:4, ale od wtorku uwaga była skupiona na kolejnym zadaniu. Nawet jeśli to będzie mecz z Bayernem – stawką są punkty, a my musimy i będziemy o nie walczyć! – powiedział Kramer.

− Prowadzimy w zespole rozmowy, dyskutujemy o wszystkim – otwarta i jasna komunikacja jest ważna. Co do Bayernu, to każdy zespół ma też gdzieś swoje słabe punkty – mówił dalej.

− Bayern nie jest może tak solidny w obronie, jak w poprzednich latach. Możemy im zagrozić pod polem karnym, ale żeby tak się stało, to musimy być szybcy i precyzyjni – podsumował Frank Kramer.

Korzystając z okazji, zapraszamy Was również do oddawania typów w Lidze Typera – aby oddać swoje typy na dzisiejszy mecz z Arminią, to wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: DSC

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)17.04.2022 14:34
Arminia może a Bayern musi, taka jest różnica!! A jak będzie, wyjdzie w praniu.