DieRoten.pl
Reklama

Końcówka głosowania na Bramkę Sezonu w Bundeslidze

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Jak co roku, kibice niemieckiej pierwszej Bundesligi mogą oddawać swoje głosy na najpiękniejsze trafienie minionego już sezonu – tym razem mowa o Bramce Sezonu 2023/24.

Przypominamy o możliwości głosowania na Bramkę Sezonu w Bundeslidze! Na ten moment prowadzi Harry Kane z 37% głosów kibiców.

Nie inaczej jest teraz – w najbliższych dniach kibice z całego świata mogą oddawać swoje głosy na Bramkę Sezonu 2023/24 w Bundeslidze.

Jak czytamy na oficjalnym serwisie „Bundesliga.com”, kampania 2023/24 była najbardziej bramkostrzelną w Bundeslidze od 37 lat, z 985 golami przy średniej 3,22 na mecz. Jeśli mowa o Bayernie, to gracze z Monachium strzelili łącznie 94 bramki, co było najlepszym wynikiem w lidze.

Jeśli zaś mowa o wyborze Bramki Sezonu, to głosować można na 15 różnych trafień – nominowani są przede wszystkim Harry Kane (5 z 15 nominacji) oraz Jamal Musiala.

Nominowani:

− Harry Kane #1
− Harry Kane #2
− Harry Kane #3
− Harry Kane #4
− Harry Kane #5
− Jamal Musiala
− Xavi Simons #1
− Xavi Simons #2
− Jan-Niklas Beste
− Jadon Sancho
− Serhou Guirassy
− Florian Wirtz
− Granit Xhaka
− Florian Grilitsch
− Marco Reus

Co do głosowania, zasady i sposób oddawania swoich głosów uległy całkowitej zmianie – od teraz wystarczy wziąć udział w ankiecie, która jest dostępna za darmo na oficjalnej stronie Bundesligi.

>>> Głosowanie na Bramkę Sezonu <<<

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...