Kolejna wygrana FCB

Bayern Monachium pod wodzą Pepa Guardioli w dalszym ciągu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem Bawarczycy na wyjeździe pokonali Sonnenhof Großaspach 0:6 (0:4), dorównując osiągnięciem zespołom rezerw, które rozbiły rywala na inauguracje sezonu ligi regionalnej.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął w 30. minucie Xherdan Shaqiri, który chwilę później (35.) podwyższył wynik spotkania. Przed przerwą trafili jeszcze Toni Kroos (38.) i Arjen Robben (45.). Po zmianie stron podopieczni Guardioli jeszcze dwukrotnie trafili do siatki rywala. Najpierw tej sztuki dokonał David Alaba (75.), a na sam koniec przeciwnika dobił Julian Green (84.). Dodatkowo tuż po zmianie stron Thomas Muller nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowano po faulu na reprezentancie Niemiec (49.).

ZOBACZ SKRÓT Z TEGO WYDARZENIA!!!

SG Sonnenhof Großaspach - FC Bayern 0:6 (0:4)

FC Bayern
: Starke - Rafinha (46. Lahm), Van Buyten (46. Can), Boateng (46. Kirchhoff), Alaba - Kroos (46. Hojbjerg)- Robben (46. Müller), Weihrauch, Ribéry (46. Schöpf), Shaqiri (46. Green) - Mandzukic (46. Pizarro)

Rezerowy: Neuer

Sędzia: Marco Fritz (Korb)

Widzów: 10.001

Bramki: 0:1 Shaqiri (25.), 0:2 Shaqiri (30.), 0:3 Kroos (40.), 0:4 Robben (45.), 0:5 Alaba (77.), 0:6 Green (84.)

Żółte kartki:  - / -