DieRoten.pl
Reklama

Klub nie traci nadziei na transfer Rice’a

fot. Fotolia
Reklama

Biorąc pod uwagę liczne doniesienia prasowe, celem transferowym numer jeden monachijczyków na lato 2023 roku pozostaje Declan Rice.

Na przestrzeni ostatnich 48 godzin pojawiło się sporo niezbyt optymistycznych informacji na temat szans Bayernu na realizację transferu Declana Rice’a, ale jak donosi świetnie poinformowany w sprawach związanych z FCB dziennikarz Kerry Hau, klub nie stracił wcale nadziei na powodzenie tego ruchu!

Monachijczycy zdają sobie oczywiście sprawę, że silna finansowo konkurencja również zabiega o Anglika, ale „Bawarczycy” wciąż mogą mieć sporo do powiedzenia.

Najbliższe dni będą decydujące?

Angielskie media informują, że sam Rice jest bardziej skłonny do pozostania w Premier League, ale pomocnik był pod wrażeniem spotkania, rozmów z przedstawicielami Bayernu w Londynie oraz planów Tuchela wobec niego i całego zespołu FCB.

W ciągu kilku najbliższych dni powinna być już jasność – jeśli Declan da zielone światło monachijczykom, to Hoeness i spółka zrobią wszystko, aby ściągnąć kapitana West Ham United (także pod względem finansowym). Klub chce spełnić życzenie swojego trenrea, bez względu na to, jak skomplikowana jest sytuacja.

Amrabat nie jest gorącym tematem

Póki co Bayern nie ma żadnej alternatywy, gdyby Declan Rice nie trafił do FCB latem. Temat transferu Sofyana Amrabata nie jest gorący, zwłaszcza że sam Marokańczyk ma preferować przenosiny do La Ligi.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...