DieRoten.pl
Reklama

Klos: Lewandowski nie ma żadnych słabości

fot.
Reklama

Na początku października odbyła się uroczysta gala UEFA Awards, podczas której nagrodzonych zostało kilku zawodników oraz trener rekordowego mistrza Niemiec.

Szczególne powody do dumy mógł mieć nasz rodak i najlepszy strzelec Bayernu w ostatnich latach, czyli Robert Lewandowski, który nie tylko zdobył tytuł Napastnika, ale i również Piłkarza Roku UEFA.

Ostatnio na temat polskiego snajpera wypowiedział się Fabian Klos z Arminii Bielefeld, który nie ukrywa, iż 32-latek najzwyczajniej w świecie nie posiada żadnych słabości i jest najlepszym napastnikiem na całym piłkarskim globie.

− Robert Lewandowski zdecydowanie nie ma żadnych słabych stron, czy to pod względem fizycznym, czy też technicznym. Muszę przyznać, że jestem zdumiony brakiem overallu 99 u niego w FIFIE 21 − powiedział Klos.

W dalszej części wywiadu dla niemieckiego portalu „Sport1” napastnika i kapitana beniaminka z Bielefeld zapytano również, czy Robert Lewandowski jest jego wzorem i ulubionym snajperem na całym świecie.

− Niestety na świecie jest obecnie mało klasowych napastników. Jeśli jednak miałbym wskazać kogoś, to z pewnością byłby to Robert Lewandowski. Nie chcę też popadać w bałwochwalstwo, ale nie wątpliwości, że ten gość jest najlepszym napastnikiem w Bundeslidze, w Europie i na świecie − podsumował Fabian Klos.

Jeśli pod uwagę weźmiemy bieżący sezon, to Robert Lewandowski w 6 oficjalnych meczach o stawkę zdobył nie tylko 7 bramek, ale i również zanotował 4 asysty, co czyni go najskuteczniejszym piłkarzem w szeregach Bayernu.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...