DieRoten.pl

Klopp: Jestem z Ciebie dumny Robert

22.09.2021, 12:21:54

Nie dalej jak wczoraj na Allianz Arenie w Monachium odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia Robertowi Lewandowskiemu Złotego Buta za sezon 2020/2021.

W trakcie ceremonii przemówił nie tylko Herbert Hainer, ale i również sam Robert Lewandowski, który podziękował żonie, kolegom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu za całe wsparcie i pomoc w zdobyciu nagrody Złotego Buta.

Warto wspomnieć, że wcześniej gratulacje „Lewemu” złożyło kilka ważnych osobistości ze świata piłki – wśród nich między innymi Juergen Klopp, czyli były trener Polaka, z którym miał okazję współpracować przez kilka w zespole Borussii Dortmund.

Szkoleniowiec Liverpoolu pogratulował 33-latkowi oraz podkreślił, iż jest z dumny jego wielkiego osiągnięcia.

Juergen Klopp:

− Witaj Lewy, gratuluję z okazji zdobycia Złotego Buta. Kiedy pomyślałem, że zdobyłeś Złotego Buta, pomyślałem sobie: Jak to? Dopiero teraz? Sam widzisz ile czasu zajmuje dotarcie na sam szczyt. Ty już od dawna jesteś na szczycie, a teraz to przypieczętowałeś. Wszyscy wiemy, że w całej Europie są ligi, w których nigdy nie jest łatwo strzelić bramki, ale może trochę łatwiej niż w Niemczech. W związku z tym jest to bardzo, ale to bardzo duże osiągnięcie. Cieszę się ogromnie

Po tym, jak zacząłeś ten sezon, nie zdziwiłbym się, gdybyś znów go zdobył po tym sezonie. Pasuje mi to, nie mam z tym żadnego problemu. Dopóki nie gramy ze sobą, możesz strzelać bramki tak często, jak tylko chcesz [uśmiecha się – przyp. red.].

Mówiłem to już kilka razy, ale powiem po raz kolejny – jestem z Ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego, róbcie swoje z Bayernem i miejmy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce w finale Ligi Mistrzów.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)27.09.2021 10:51
22.09.2021 20:22
To gdzie teraz jest Lewy jest wielką zasługą tego trenera!!
22.09.2021 19:41
Jurgen wyniósł Lewego na Światowy top !!! Gratulacje !!
22.09.2021 14:17
22.09.2021 12:44
Fajny gest , Jurgen pewnie pamięta jeszcze Lewego jak przyszedł z Lecha jako zwykły grajek z techniką drwala