DieRoten.pl
Reklama

Kimmich z powołaniem na EURO

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejny wielki piłkarski turniej − w czerwcu na niemieckich stadionach rozpoczną się mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Przypominamy, że mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczną się dokładnie 14 czerwca, zaś udział w turnieju wezmą łącznie 24 reprezentacje narodowe. Co do finałowego starcia (na Stadionie Olimpijskim w Berlinie), to zaplanowano go na 14 lipca.

Dziś oficjalnie poznamy z kolei pełną listę powołań Juliana Nagelsmanna do kadry narodowej Niemiec na EURO. Niemniej jednak w ostatnich dniach poznaliśmy kilkanaście nazwisk graczy, którzy na pewno będą reprezentować „Die Mannschaft” na turnieju.

Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że powołanie otrzymał Joshua Kimmich, który jest czwartym zawodnikiem Bayernu Monachium. Ponadto na liście tej możemy jeszcze wyróżnić Manuela Neuera, Aleksandara Pavlovica oraz Leroya Sane.

Niestety, ale jak poinformował dziś nad ranem „Sky”, w Monachium pozostanie Serge Gnabry, co ma oczywiście związek z kontuzją, z którą zmaga się obecnie skrzydłowy „Bawarczyków”.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...