DieRoten.pl

Kimmich prowadzi w głosowaniu

18.01.2018, 12:40:06
FotoOlimpik

Jak co roku Niemiecki Związek Piłki Nożnej przeprowadza głosowanie na najlepszego zawodnika minionego roku. Tym razem możemy głosować na dwóch zawodników Bayernu.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do oddawania swoich głosów na najlepszego niemieckiego zawodnika 2017 roku. Przed rokiem triumfował Mesut Oezil, który zdobył łącznie 54.5% głosów.

Spośród zawodników Bayernu Monachium, na których możemy oddawać swoje głosy znaleźli się Joshua Kimmich oraz Sebastian Rudy. Na ten moment prowadzi Kimmich, który zgromadził 50,4% wszystkich głosów.

W ciągu ostatnich dwóch dni młody defensor Bayernu Monachium wyrobił sobie sporą przewagę nad drugim Julianem Draxlerem, który z kolei ma na swoim koncie 33,4% głosów. Obecnie przewaga Kimmicha nad zawodnikiem PSG wynosi już ponad 7000 głosów, choć niedawno było to zaledwie 500 głosów.

Trzecie miejsce z dorobkiem 4,6% głosów zajmuje snajper RB Lipsk – Timo Werner. Drugi z zawodników „Dumy Bawarii” – Sebastian Rudy zgromadził jak na razie 207 głosów, co przekłada się na 0,5%.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy tylko kliknąć tutaj. Serdecznie zachęcamy wszystkich użytkowników do oddawania swoich głosów. 

źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)18.01.2018 16:11
Wszystko wskazuje na to że Kimmich wygra, i to w cuglach:)