DieRoten.pl
Reklama

Kimmich nie myśli w ogóle o Realu czy Barcelonie

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Joshua Kimmich od kilku lat bez wątpienia należy do grona najważniejszych piłkarzy w całym zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Niemiec nie tylko jest organizatorem gry w środku pola, ale i również liderem na boisku, jak i poza nim. Na domiar wszystkiego pomocnik coraz częściej pełni funkcję kapitana w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Choć Joshua Kimmich ma kontrakt ważny z FCB do 2025 roku, to w ostatnich kilkunastu dniach pojawiło się sporo doniesień w hiszpańskich mediach, jakoby Barcelona pracowała nad letnim transferem reprezentanta niemieckiej kadry narodowej. Co więcej niektórzy dziennikarze informowali nawet w pewnym momencie, że to sam piłkarz i jego agenci dążą do tego transferu.

Plotki te regularnie były dementowane przez najpoważniejsze niemieckie źródła, ale mimo to Hiszpanie nie odpuszczają do dziś. Dziś nad ranem sytuację Niemca przedstawił z kolei Maximilian Koch z bawarskiego „Abendzeitung Muenchen”.

Kimmich myśli tylko o Bayernie

Jak czytamy na „AZ”, Joshua Kimmich w żadnym wypadku nie jest zainteresowany Realem czy Barceloną. Niemiec nie zamierza w ogóle opuszczać Bayernu. Pomocnik w pełni koncentruje się na FCB, z którym widzi swoją przyszłość i gdzie chce świętować kolejne sukcesy w swojej karierze.

Reprezentant niemieckiej kadry pragnie w nadchodzącym sezonie ponownie zaatakować z zespołem na wszystkich 3 frontach i w najlepszym przypadku sięgnąć po potrójną koronę. 28-latek należy nie tylko do silnej osi bawarskiego klubu, ale i również jest planowany jako kapitan w przyszłości.

Joshua Kimmich

Niemiec do Bayernu trafił latem 2015 roku za sumę 8,5 mln euro z ekipy VfB Stuttgart. Od momentu rozegrania swojego pierwszego meczu dla FCB, Joshua Kimmich może pochwalić się bardzo pokaźnym dorobkiem i gablotą z tytułami. Mowa o następujących liczbach:

− 347 spotkań
− 40 bramek i 94 asysty
− 20 tytułów

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...