Kicker ocenia mecz z Hannoverem

18.10.2010, 16:20:55

Jak co tydzień magazyn Kicker oceniał rozegrane w tej kolejce mecze Bundesligi w tym oczywiście także spotkanie Bayernu z Hannoverem 96. Nikt z pewnością nie będzie zaskoczony, że najlepszym graczem meczu z najwyższą z możliwych not został Mario Gomez. Bardzo dobre noty zostały przyznane także Holgerowi Badstuberowi i Anatolijowi Tymoshchukowi. Pozostali piłkarze Bayernu zostali jednak ocenieni bardzo surowo. Komplet not dla obu zespołów przentuje się następująco:

Bayern Monachium:

Butt (3,5) - Lahm (4) Tymoshchuk (2,5), Badstuber (2,5), Braafheid (4,5) - Ottl (4), Pranjic (4) - T. Müller (4) - Hamit Altintop (4), Kroos (4) - Gomez (1)

Zmiennicy:

Schweinsteiger (brak oceny)

Hannover 96:

Fromlowitz (4) - Cherundolo (4), Avevor (5), C. Schulz (5), Rausch (4,5) - Schmiedebach (4), Pinto - Stoppelkamp (5), Stindl (5) - Ya Konan (5), Forssell (5,5)

KONKURS TYPERA

Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (17)

19.10.2010 12:52
Dla mnie oceny kickera są kuriozalne. Kroos i Müller po 4!? Przecież ci piłkarze wymiatali i każdy z nich zaliczył po asyście. Dałbym im po 2.
19.10.2010 09:17
19.10.2010 08:09
strasznie, ale to strasznie surowe te noty kickera, Kroos 4? chyba za pierwszą połowę, bo w drugiej zagrał o wiele lepiej, myślę że całokształt należy mu się 3, a reszcie czwórkowiczów 3,5 bo nie zagrali aż tak słabo.
18.10.2010 22:02
Gdyby nie ocena Gomeza można by powiedzieć, że to są noty zespołu, który poległ. Kicker przegina... Jeśli defensywa nie popełniła błędu na miarę utraty bramki to jakim cudem Lahm i Braafheid mają 4 i 4,5? Tymo i Badstuber jeszcze w normie, ale ocena skrzydłowych to przesada. No i np. Hamit miał asystę, a ocena 4. Chyba Kroos też asystował.
18.10.2010 19:56
Co do Ekiciego to komentator ES2 mówił dwukrotnie że to były piłkarz bayernu, który nie mógł przebić się do pierwszego składu :)
18.10.2010 19:28
Nie wiele sie Iwan myli, Kicker prawie nigdy nie daje ocen pilkarzom ktorzy pokazali sie na boisku po 60 minucie. Nawet jesli strzela bramke. Czasem jednak te regule naginaja kiedy wlasnie jest taka sytuacja jak z rolfesem ktory wszedl juz po 60 minucie ale zdobyl 2 gole i to po faulu na nim byl karny. Za taka postawe trzeba kolesia nagrodzic wypaszona ocena.
18.10.2010 19:19
iwan niestety się mylisz Rolfes w meczu z Wolfsburgiem zagrał 20 minut i został oceniony co więcej w tych 20 minutach strzelił 2 bramki i zrobił karnego. Dostał od Kickera 1 i zawodnika kolejki :)
18.10.2010 19:05
Wizdiałem tylko skrót meczu ale widać było że te akcje były dynamiczniejsze i efektowniejsze i wreszcie były to czyste setki.Przerwa nam pomogła tylko niech zarząd nie pomyśli że jak już wygraliśmy meczyk to transfery już są niepotrzebne...terazv trzeba pojechać Cluj i awans będziemy mieli prawie pewny
18.10.2010 18:52
Rael | 18-10-2010, godz. 16:23:59
Tak samo dziwi mnie brak oceny dla Bastiana.

Z tego, co wiem, to Kicker ocenia piłkarzy, którzy zagrali conajmniej 45 minut (czy coś koło tego) - dlatego Schweinsteiger nie ma noty
18.10.2010 18:27
Jak dla mnie oceny ok, moze Kroosowi dalbym 3,5, ale reszta jest dobra. Pierwsza polowe kompletnie nic nie grali, a wrzutka i asysta Altintopa w pierwszej polowie raczej do idealnych nie nalezala. To tylko umiejetnosci Gomeza i szzescie pozwolily temu podaniu zakonczyc sie bramka. Muller tez poza asysta nic nie pokazal. Kroos w pierwszej polowie niestety wszystko partazyl w drugiej juz pokazal sie dobrze.
18.10.2010 18:12
Kroos zasłużył na 2,5 co najmniej... Zgadzam się tylko z oceną Gomeza.
18.10.2010 17:46
Macie racje troszke dziwne te oceny. Niektórzy zasłuzyli na więcej
18.10.2010 17:21
Możecie napisać o bardzo dobrym występie Ekiciego w Nurberg zwieńczonym bramką. Ma jedną z wyższych srednich not w Nurberg(ok. 3,17 jak sie nie mylę ;) )
18.10.2010 16:50
no noty czasem sa diwne. dla gomeza jak najbardziej 1. zawsze bylem tego zdania ze powinien dostac chociaz 2-3 mecze w pelnym wymiarze aby mogl sie dobrze rozegrac i zlapac jakakolwiek forme. brawo gomez i oby takj dalej. teraz z cluj licze takze na przynajmniej 2 brameczki ;D
18.10.2010 16:49
kroos zasługiwał na 3. Altintop i muller po ładnych asyatach też mogliby dostać 3,5.
18.10.2010 16:23
18.10.2010 16:22
Kroos 4? Lepiej pozostawic niektore te oceny bez komentarza :)