Kicker ocenia Bawarczyków

Niemiecki Magazyn Kicker ocenił piłkarzy za mecz 11-tej kolejki niemieckiej Bundesligi, w którym Mistrz Niemiec Bayern Monachium wygrał na wyjeździe 2:3 z Bayerem Leverkusen.
Zawodnikiem meczu został Martin Demichelis, który grał bardzo pewnie w defensywie i strzelił bramkę z głowy w 83 minucie. Również taką samą notę jak Martin dostał Roy Makaay.

Bayer Leverkusen: Butt (5) - Schwegler (4), Madouni (4), Juan (3), Babic (3,5) - Ramelow (3) - Rolfes (5) - B. Schneider (3), Barnetta (3) - Barbarez (3), Voronin (3)

Zmiany: 46. Kießling (2,5) za Rolfes, 71. Athirson za B. Schneider

Rezerwowi: Domaschke, Haggui, de Wit, Touré, Stenman

Bayern Monachium: Kahn (4) - Sagnol (3,5), Demichelis (2), van Buyten (2,5), Lahm (3,5) - Ottl (3) - van Bommel (3), Salihamidzic (3) - Schweinsteiger (4,5) - Makaay (2), Pizarro (3)

Zmiany: 81. Scholl za Ottl, 90.+1 Lell za Salihamidzic

Rezerwowi: Rensing, Karimi, Maierhofer, dos Santos, Santa Cruz

Bramki: 0:1 Salihamidzic (33., strzał z prawej nogi, asysta Makaay)
1:1 Kießling (48., strzał z prawej nogi, Barnetta)
2:1 Athirson (80., strzał z lewej nogi, Voronin)
2:2 Demichelis (83., uderzenie głową, Sagnol)

Rzuty rożne: 7:6

Sędzia: Merk, Dr., Nota 4,5 - popełnił drobne błędy, w sytuacji kiedy Athirson sfaulował Schweinsteigera (85.) powinien pokazać 11 metrów.

Zawodnik meczu: Demichelis, Martin - bardzo dobrze grał w defensywie, był pewnym zawodnikiem na boisku, strzelił bramkę z głowy w 83 minucie.