DieRoten.pl

Kicker: Czas pożegnań w sobotnim meczu z Augsburgiem

20.05.2021, 09:24:59
FotoOlimpik

Wielkimi krokami zbliża się ostatni mecz Bayernu Monachium w sezonie 2020/21. Dokładnie w najbliższą sobotę monachijczycy podejmą na własnym podwórku FC Augsburg.

W derbowym starciu z Augsburgiem, monachijczycy pożegnają się w sumie z trzema zawodnikami oraz trzema członkami sztabu szkoleniowego… Będąc dokładniejszym mowa o takich osobach jak:

− Hansi Flick
− Hermann Gerland
− Miroslav Klose
David Alaba
Jerome Boateng
Javi Martinez

Z informacji ujawnionych przez „Kicker” możemy dowiedzieć się, że podczas gdy Alaba i Boateng zagrają na 100% od pierwszej minuty, to w przypadku Martineza należy spodziewać się występu od początku lub wejścia na boisko w drugiej części spotkania na Allianz Arenie.

Co do przyszłości wspomnianych wyżej zawodników – David ma zostać nowym graczem Realu Madryt (podpisze 5-letni kontrakt), zaś w przypadku Jerome’a i Javiego, ich przyszłość w dalszym ciągu pozostaje sprawą otwartą.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła zaznaczają jednak, że latem może dojść jeszcze do kilku innych odejść. Niepewna pozostaje przyszłość Niklasa Suele oraz Corentina Tolisso, dla którego nadchodzące EURO będzie okazją, aby zaprezentować swoje możliwości potencjalnie nowemu pracodawcy.

Koniec wielkiej przygody z FCB

Jak zauważył „Kicker” – David Alaba, Jerome Boateng, Javi Martinez, Hansi Flick, Hermann Gerland i Miroslav Klose zdobyli w sumie 113 tytułów dla Bayernu Monachium - jako zawodnicy i trenerzy.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama20.05.2021 16:54
Będzie troszkę tego ...
20.05.2021 12:50
No nie Sule musi zostać, ławkę powinien być. Musi przyjść jeszcze jeden obrońca bo znowu nam braknie piłkarzy w kluczowym momencie.
20.05.2021 09:50
Szkoda ale taka jest piłka. Mam nadzieję, że wszyscy dostaną swoje minuty.
20.05.2021 09:49
Mam nadzieję, że Javi wyjdzie w podstawowym składzie razem z Alabą i Boa.