DieRoten.pl

Póki co Bayern Monachium potwierdził, że po zakończeniu sezonu 2020/21 z ekipą rekordowego mistrza Niemiec pożegna się dokładnie trzech członków sztabu szkoleniowego.

Kilka tygodni temu potwierdzono, że z Bayernu odchodzi Hansi Flick, który przypomnijmy po EURO przejmie obowiązki selekcjonera Niemiec. Poza 56-latkiem, stolicę Bawarii opuści również dwójka jego asystentów, a mianowicie Hermann Gerland oraz Miroslav Klose.

Pod znakiem zapytania stoi nadal przyszłość kilku innych członków sztabu szkoleniowego FCB, ale według doniesień prasowych zarówno Toni Tapalovic (trener bramkarzy), jak i również Dr Holger Broich (główny trener od przygotowania fizycznego) nigdzie się nie wybierają.

Niemniej jednak wciąż nie wiadomo co stanie się z Dannym Roehlem, czyli analitykiem wideo bawarskiego klubu. Warto wspomnieć, że Julian Nagelsmann przyprowadzi ze sobą z Lipska swojego analityka – Benjamina Gluecka.

Według ostatnich informacji magazynu „Kicker”, młody Niemiec wciąż prowadzi rozmowy z „Bawarczykami” odnośnie swojej dalszej przyszłości. Spekuluje się, że 32-latek jest kuszony posadą w DFB, gdzie mógłby nadal współpracować z Hansim Flickiem.

Dziennikarze podkreślają, że Danny pragnie przede wszystkim poznać plany Bayernu i swoje perspektywy. Ponadto dla Roehla liczy się długoterminowe zaangażowanie. Choć niektóre media plotkują o możliwym rozstaniu, to pojawiają się również głosy, że Nagelsmann chce Niemca w swoim sztabie.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)

reklama13.06.2021 11:59
Nie znam, ale powodzenia.
10.06.2021 23:03
10.06.2021 09:15
Skoro Nagelsmann przychodzi ze swoim analitykiem to po co nam poprzedni ?