DieRoten.pl

Kane: To naprawdę dobry początek naszej kampanii

23.09.2023, 12:21:23
operations@newsimages.co.uk/Photogenica

Po rozegraniu kilku spotkań na krajowym podwórku, w ubiegłą środę mistrzowie Niemiec rozpoczęli zmagania w Lidze Mistrzów UEFA.

Jeśli mowa o fazie grupowej Champions League, piłkarze Bayernu Monachium w swojej grupie mają do czynienia z takimi drużynami jak Manchester United, Galatasaray oraz FC Kopenhaga.

Co do pierwszej kolejki, monachijczycy mierzyli się w ubiegłą środę na Allianz Arenie z ekipą „Czerwonych Diabłów” – ostatecznie FCB zwyciężyło 4:3. Mimo straty trzech bramek, zadowolony z początku nowej edycji Ligi Mistrzów był Harry Kane, który udzielił wywiadu na łamach „CBS Sports”.

− Naprawdę dobry początek naszej kampanii. Pod koniec meczu zrobiło się trochę gorączkowo, ale myślę, że ogólnie kontrolowaliśmy większość meczu. Prawdopodobnie powinniśmy byli prowadzić 4 lub 5:1 po zdobyciu trzeciego gola, ale trzeba przyznać United, że chcieli wrócić do gry. Ogólnie rzecz biorąc, to trzy punkty i naprawdę dobry początek kampanii – powiedział Kane.

W tej samej rozmowie z dziennikarzem, napastnik bawarskiego klubu odniósł się również do swojej roli oraz gry w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

− To wciąż początek mojej kariery tutaj i wciąż poznaję zawodników, poznaję trenera i sposób, w jaki chcemy grać. W tym meczu Jamal i ja graliśmy bardziej jako nr 10, więc skrzydłowi mogli grać prawie 1 na 1 z obrońcami, ale każdy mecz będzie dyktował sposób, w jaki gramy – dodał.

− Dobrą rzeczą jest to, że zaczęliśmy dobrze - nie tylko z Manchesterem, ale jak dotąd w tym sezonie. I wiesz, że wciąż możemy się poprawić, co jest dobrym znakiem – podsumował Harry Kane.

źródło: CBS

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)23.09.2023 23:08
Nieważne jak, zaczynasz, ważne jak kończysz. Obyście utrzymali trend z meczu przeciwko Bochum to na wiosnę może być bardzo pięknie.
23.09.2023 15:28
Poprawić grę w obronie i będzie git.
23.09.2023 15:02
Najważniejsze by koniec był równie udany!!
23.09.2023 14:49
Kane jeszcze jest trochę niezgrany, a i tak regularnie strzela wiec można z optymizmem patrzeć na dalszą część sezonu jeśli chodzi o integracje.
23.09.2023 14:40
Akurat do Kane’a nie można mieć zastrzeżeń.
#MiaSanMia
23.09.2023 14:00
Na razie nie przegrywamy, ale gra momentami wygląda mizernie...