DieRoten.pl

Kahn: Umowa Goretzki? Wygląda to bardzo pozytywnie

15.09.2021, 09:55:17
Foto Olimpik

Przy okazji wczorajszego spotkania w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, na kilka pytań dziennikarza przed meczem odpowiedział Oliver Kahn.

Przewodniczący zarządu Bayernu odniósł się miedzy innymi do Ligi Mistrzów oraz postrzegania FCB na tle innych rywali w rozgrywkach. Oliver nie ukrywa, iż celem klubu jest pokazać ponownie, że pierwsze miejsce w rankingu klubowym UEFA nie jest dziełem przypadku.

Ponadto Kahna poproszono również o kilka słów na temat nowej umowy Leona Goretzki, który wedle doniesień „Kickera” miał ostatnio złożyć podpis pod kontraktem wiążącym go z „Bawarczykami” do końca czerwca 2026 roku.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia prezes bawarskiego klubu, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi. Wszystkich chętnych zapraszamy do krótkiej lektury.

Oliver Kahn na temat:

…Ligi Mistrzów:

„…Jesteśmy przygotowani i nikt nie myśli, że będzie łatwo. Jesteśmy na szczycie rankingu klubowego UEFA. To jest to, na co pracowaliśmy przez ostatnie kilka lat. Ale nie ma sensu grzebać w przeszłości. Chcemy ponownie pokazać, że należymy do najlepszych.”

…ter Stegen jako nowego numeru 1:

„…On ma w tej chwili inne rzeczy na głowie niż zostanie numerem 1 w bramce kadry narodowej. Najpierw musi wrócić do formy, długo był kontuzjowany i musi zobaczyć, jak zareaguje jego organizm po kontuzji.”

…sporu Salihamidzica z Zorkiem:

„…Z tego co widzę, to wszystkie "zaangażowane" strony już się uspokoiły. Cała ta sprawa jakoś nam nie przeszkodziła zbyt bardzo.”

…nowej umowy Goretzki:

„…Wygląda to bardzo pozytywnie (uśmiecha się).”

źródło: Amazon

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (4)

reklama16.09.2021 06:13
Czekamy na potwierdzenie.
15.09.2021 14:37
Kolejny w drodze do kontraktu jest Niklas, którego chyba Julian widzi w swoich planach. Do tego jest jeszcze Coco i Coman, którzy jeśli nie przedłużą kontraktu, najpóźniej latem powinni znaleźć sobie nowe kluby.
15.09.2021 11:26
To już jest wszystko zaklepane i też nie wiem czemu zwlekają z ogłoszeniem tego.
15.09.2021 10:11
Niech już to ogłaszają i zabierają się za kolejne sprawy kontraktowe.