DieRoten.pl
Reklama

Kahn: U nas uczysz się, jak zdobywać tytuły

fot.
Reklama

W najnowszym wydaniu klubowego magazynu „51” tradycyjnie już możemy znaleźć kilka wywiadów z poszczególnymi osobami związanymi z Bayernem Monachium.

Tym razem swoje zdanie na kilka różnych tematów wyraził Oliver Kahn, który przypomnijmy na początku lipca został mianowany nowym prezesem Bayernu Monachium.

Podczas wywiadu z dziennikarzem, legendarny „Tytan” wyjaśnił, w jaki sposób monachijczycy mają zamiar przeciwstawić się ogromnej pokusie zarabiania wielkich pieniędzy w Premier League, która coraz częściej kusi gwiazdy futbolu z całego piłkarskiego świata.

− Zwłaszcza kluby z Anglii, napędzane przez inwestorów mają ogromną siłę finansową. Niemniej jednak, zawsze udawało nam się zrekompensować tę niekorzystną sytuację konkurencyjną. Pracujemy nad tym ze wszystkich sił, bo jesteśmy FC Bayern – powiedział Kahn.

− To, co wyróżnia nas na tle wszystkich innych klubów, to fakt, że zawsze mieliśmy bardzo silne poczucie jedności i bardzo silną kulturę sukcesu. Inni też mają mentalność zwycięzcy, lecz my mamy tę bardzo specyficzną zdolność do wygrywania – mówił dalej.

− U nas uczysz się, jak zdobywać tytuły, to wyraźne. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, jak wiele daje graczowi kształtowanie epoki. Wielu piłkarzy zdaje sobie sprawę z tego, ile warte jest bycie formacyjną częścią danej epoki, dopiero gdy ich kariera dobiegnie końca – podsumował Oliver Kahn.

Nieco później zaprezentujemy Wam pozostałe fragmenty wypowiedzi nowego prezesa Bayernu Monachium. W związku z tym prosimy o cierpliwość.

Źródło: 51
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...