DieRoten.pl

Kahn odwiedzi zespół w Katarze

26.12.2019, 13:25:00
FotoOlimpik

Obecnie zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec przebywają na urlopach w ramach przerwy świątecznej. Do akcji podopieczni Hansiego Flicka wracają dopiero 4 stycznia.

Jak już wiemy monachijczycy 4 stycznia przyszłego roku rozpoczną (jak co roku) swój zimowy obóz przygotowawczy w Katarze. Podobnie jak przed rokiem treningi będą odbywać się w Aspire Academy w Dosze.

Znany nam wszystkim dziennikarz Manuel Bonke z niemieckiego "TZ" opublikował dość ciekawą informację. Podczas zimowych przygotowań w stolicy Kataru, drużynę odwiedzi specjalny gość − mowa o wracającym do klubu po wielu latach Oliverze Kahnie.

Przyszły członek zarządu bawarskiego klubu spędzi tam kilka dni, zaś jego głównym celem tej wizyty będzie przede wszystkim zapoznanie się z całym obecnym zespołem "Gwiazdy Południa".

Dla przypomnienia warto nadmienić, iż legendarny "Tytan" zostanie początkowo włączony do zarządu FCB, gdzie pod czujnym okiem Karla-Heinza Rummenigge będzie pracował i poznawał klub od środka. Plan zakłada, że za ponad dwa lata Kahn przejmie obowiązki prezesa Bayernu.

− W styczniu Kahn wraca jako członek zarządu. Mamy regularny kontakt i widzę, że nadajemy na tych samych falach. Pokażemy mu wszystko i przygotujemy go, aby za 2 lata przejął moje obowiązki. Nie musimy martwić się o przyszłość FCB. Znaleźliśmy bardzo dobre rozwiązanie zauważył niedawno Rummenigge.

źródło: TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama26.12.2019 23:52
No i dobrze. Niech weźmie się za nich.
26.12.2019 21:21
Ostra rozmowa się szykuje ;p
26.12.2019 19:57
Jak to kiedyś szło z trybun Olimpijskiego...prócz Oliego wszyscy precz;-)

reklama