Kahn: Nawet w 10 można bronić się lepiej

Legendarny bramkarz Bayernu Monachium − Oliver Kahn − w udzielonym zaraz po meczu wywiadzie nie krył swojego rozczarowania po porażce monachijczyków, którzy zostali wypunktowani przez Real Madryt.

Choć mistrzowie Niemiec prowadzili 1:0 po pierwszej części spotkania, to kilka minut drugiej połowy wystarczyły, aby losy spotkania odwróciły się na korzyść madryckiego zespołu.

Oliver Kahn w pomeczowej rozmowie dla niemieckiej telewizji nie krył swojego rozczarowania grą Bayernu w drugiej połowie, który choć grał w dziesiątkę, to zdaniem "Tytana" mógł grać o wiele lepiej w defensywie.

− Nawet grając w dziesiątkę, musisz bronić się lepiej i być o wiele bardziej agresywny − powiedział były golkiper Bayernu Monachium.

Kahn odniósł się również do fatalnie przestrzelonego karnego przez Arturo Vidala, który mógł zdobyć bramkę na 2:0 w końcówce pierwszej połowy rywalizacji na Allianz Arenie.

− Nie widziałem czegoś takiego od bardzo dłuższego okresu czasu. Vidal włożył w swoje uderzenie zbyt wiele dużo siły, która była niepotrzebna − zakończył Kahn.

Okazję do rewanżu "Bawarczycy" będą mieli już w najbliższy wtorek, jednak zanim do tego dojdzie, to podopiecznych Carlo Ancelottiego czeka jeszcze pojedynek w lidze przeciwko Bayerowi Leverkusen.

Źródło: Twitter