DieRoten.pl

Kahn: Będę rozczarowany, jeśli Lewy nie wygra

29.11.2021, 10:12:44
Pod Stadionem

Podobne artykuły

Wielkimi krokami zbliża się gala Złotej Piłki, która przypomnijmy odbędzie się już dziś wieczorem o 20:30 w paryskim Theatre du Chatelet.

reklama

reklama

W ostatnich dniach i tygodniach, na temat szans naszego rodaka na zwycięstwo plebiscycie „France Football” wypowiedziało się wiele legend świata sportu. Wielu z nich jest przekonanych, że to właśnie „Lewy” powinien sięgnąć po Złotą Piłkę.

Kilka dni temu przy okazji Dorocznego Walnego Zgromadzenia, swoje zdanie wyraził Oliver Kahn, który podkreślił, iż będzie rozczarowany, jeśli Robert Lewandowski nie triumfuje. Przypominamy przy okazji, że „Tytan” razem z Nagelsmannem i Salihamidzicem również będzie towarzyszył 33-latkowi w Paryżu.

− Robert Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie. W poniedziałek odbędzie się gala Złotej Piłki. Gdyby Lewy nie wygrał Złotej Piłki, to byłbym głęboko rozczarowany tym faktem. Nikt inny, nie zasługuje na Ballon d’Or tak bardzo, jak Lewy! – powiedział Kahn.

− Robert potrzebował zaledwie 29 meczów, aby strzelić 41 goli! Ustanowił rekord, który już nigdy nie zostanie pobity – no może z wyjątkiem jego samego, jako nowego rekordzisty (uśmiecha się) – mówił dalej.

Pod koniec swojej wypowiedzi na temat Roberta Lewandowskiego, prezes bawarskiego klubu odniósł się również do gestu Polaka w meczu z Freiburgiem pod koniec ubiegłego sezonu, kiedy w momencie wyrównania rekordu legendarnego Gerda Muellera, 33-latek oddał mu hołd, prezentując koszulkę z napisem „4ever Gerd”.

− Fakt, że taki zawodnik jak Robert Lewandowski zaszczycił go taką akcją, jak ta we Freiburgu, pokazuje tylko, jacy jesteśmy w Bayernie – podsumował Oliver Kahn.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama02.12.2021 09:45
Okazało się niestety znów, w jakim stanie mentalnym jest światowa piłka. Przykre to, ale prawdziwe.
30.11.2021 16:23
dziwi mnie takie gadanie Oliego bo przecież już na pewno też wiedział jaki był wynik.
29.11.2021 18:20
Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie wyników.
29.11.2021 18:11
Lewy grał lepiej niż Messi podawał lepiej jest lepszy technicznie od Messiego od 2019 roku.I to są fakty jest lepszy jest najlepszy a świecie. A co do meczu z Bvb to będzie to trudny mecz ale bayern to leoszy zespół oraz najlepszych graczy. Dla mnie hhqlsnd w grze nic nie daje oraz tylko jest silny i gole strzela nie pracuje ich szansę wzrosły dla tego że bayern gorzej gra trochę Ale hhaland jest groźny bo jest silny i dla tego i strzela dużo goli
29.11.2021 13:39
Ile razy już Złota Piłka okazywała się konkursem popularności? Pytanie retoryczne. Pewnie w tym roku będzie podobnie...
29.11.2021 13:18
@Arkady142
Ależ ja nie staram się zdeprecjonować usilnie Złotej Piłki.

Wiem natomiast, że po ogłoszeniu wyników nastąpi tutaj dyskusja, której świat nie widział. :)

P.S. Mam tę decyzję tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. A Wy się bawcie. ;)
29.11.2021 12:51
@Skobry bo można się śmiać i patrzeć z politowaniem na wyniki głosowania. Ale nie zmienia to faktu że jest to najcenniejsza nagroda indywidualna przyznawana w światowym futbolu.
29.11.2021 12:20
@tapczan
Tylko oby nie przerodziło się to w coś absolutnie chorego. Bo odnoszę wrażenie, że ZP jest dla wielu aż tak wielkim wyznacznikiem, że nawet nie jesteśmy w stanie rozmawiać o sprawach bardziej przyziemnych, jeno o tej głupiej nagrodzie.
29.11.2021 11:33
Wszyscy kibice Bayernu i oraz reszta obiektywnych będzie rozczarowana.