DieRoten.pl
Reklama

„Jeśli Manu jest zdrowy, to nie ma sobie równych”

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Już dziś o 17:00 czasu europejskiego niemiecka reprezentacja narodowa rozegra swoje pierwsze spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do nadchodzącego Mundialu w Rosji.

Tym samym rozpocznie się decydujący dla Manuela Neuera okres, w którym 32-letni golkiper „Gwiazdy Południa” będzie musiał wszystkich przekonać, że jest gotowy do gry na mistrzostwach Świata.

Patrząc na ogólną dyspozycję Neuera i jego postawę na treningach, to nikt nie powinien mieć raczej wątpliwości co do formy Niemca. Jeśli Manuel pozytywnie przejdzie testy (będzie grał w spotkaniach towarzyskich), to będzie numerem jeden w bramce Niemiec – potwierdził to ostatnio Joachim Loew.

Na temat Manuela i jego formy wypowiedzieli się ostatnio jego koledzy z niemieckiej reprezentacji, którzy uczestniczyli podczas popołudniowej konferencji prasowej. Mowa o Julianie Draxlerze oraz Antonio Ruedigerze.

W moim mniemaniu Manuel Neuer posiada ogromny bagaż doświadczenia. Ale na uwadze trzeba też mieć fakt, iż pozostali nasi golkiperzy również są dobrzy – powiedział Antonio Ruediger.

Z kolei pomocnik Paris Saint-Germain – Draxler – powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że kiedy Manuel Neuer jest zdrowy i w pełni gotowy do gry, to zwyczajnie nie ma sobie równych. Okazję do potwierdzenia słów Juliana 32-letni bramkarz FCB będzie miał już dziś o 17:00.

− Marc Andre ter Stegen rozegrał wspaniały sezon. Jednakże Manu wiele zrobił dla kadry narodowej Niemiec. Jeśli będzie zdrowy i gotowy do gry, to nikt go nie przeskoczy – podsumował Draxler.

Źródło: DFB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...