DieRoten.pl
Reklama

James: Wierzę, że stać nas na triumf w LM

fot.
Reklama

Latem 2017 roku Bayern Monachium zaskoczył niejednego kibica Bayernu Monachium sprowadzając na Allianz Arenę Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk jest obecnie jednym z najlepszych w ekipie FCB.

W ubiegłą sobotę James wraz ze swoimi kolegami mógł świętować swój pierwszy tytuł mistrzowski Niemiec w karierze. Kolumbijczyk nie ukrywa, że jest z tego faktu bardzo zadowolony. 26-latek nie ukrywa jednak, że chciałby wygrać z klubem jeszcze więcej trofeów.

− Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż to mój pierwszy taki sukces w Bundeslidze. Nasze codzienne starania zostały nagrodzone. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj wygrać nieco więcej tytułów. Tego właśnie pragnę osiągnąć tutaj. Jestem bardzo szczęśliwy z faktu swojego pierwszego tytułu – powiedział James.

− Moim zdaniem było wspaniale. Jeśli się nie mylę, to zapewniliśmy sobie mistrzostwo na sześć spotkań przed końcem. To tylko pokazuje jak pracowaliśmy każdego dnia i jak ciężko walczyliśmy w każdym meczu. Teraz to wygląda jakbyśmy doświadczali ciszy przed burzą – mówił dalej.

Pod koniec swojej rozmowy wypożyczony z Realu Madryt zawodnik wyraził ponadto swoje zdanie na temat szans klubu na triumf w Lidze Mistrzów.

− Myślę, że mamy dobre szanse. Oczywiście są inne silne zespoły grające dobry futbol, ale wierzę, że możemy to zrobić. Nie możemy wybiegać zbyt bardzo w przyszłość. Wykonujmy krok po kroku – podsumował James Rodriguez.

 

Źródło: FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...