DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas wprost z ośrodka treningowego Bayernu przy Saebener Strasse, gdzie monachijczycy rozpoczęli już przygotowania do sobotniego starcia z RB Lipsk.

reklama

Mistrzowie Niemiec za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu poinformowali, że do treningów z zespołem powrócił dziś kapitan i numer jeden w bramce FCB, czyli Manuel Neuer oraz grający w pomocy James Rodriguez.

Kolumbijczyk ukończył pełną sesję treningową z resztą kolegów bez najmniejszych problemów, podczas gdy 33-letni golkiper ukończył kilka ćwiczeń bramkarskich pod czujnym okiem Toniego Tapalovica oraz Toma Starke. 

Ogółem rzecz biorąc trener Niko Kovac miał do swojej dyspozycji niemalże pełną kadrę. Leon Goretzka, który doznał urazu w sobotnim starciu z Eintrachtem Frankfurt pracował indywidualnie nad swoim powrotem w centrum wydajnościowym bawarskiego klubu.

W zamieszczonym komunikacie na witrynie Bayernu możemy także przeczytać, że monachijczyków czekają jeszcze dwa treningi w Monachium przed podróżą do Berlina (wylatują w czwartkowy wieczór). Finalna sesja odbędzie się w piątek na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama22.05.2019 21:40
lepiej niech gra Sven. James może dostanie kwadrans żeby się pożegnać albo 20 minut jak będzie trzeba gonić wynik.
22.05.2019 08:56
James to już raczej spakowany siedzi i czeka by móc wrócić do ukochanego Madrytu, a nie na mecz finału Niemiec w którym i tak pewnie nie zagra.
21.05.2019 21:06
21.05.2019 20:47
Ciekawe co z nim . Mam nadzieję że zostanie i dostanie wkońcu prawdziwą szansę od tego ... trenera
21.05.2019 20:22
Dla Jamesa to może być ostatnia okazja na występ... pytanie czy w ogóle dostanie szansę ale jeśli to pożegnanie, to jestem za.
21.05.2019 18:49
Czekamy na powrót "Manu".

reklama