DieRoten.pl
Reklama

Integracyjne spotkanie Bayernu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Sezon 2023/2024 wchodzi powoli w decydującą fazę – do końca kampanii pozostało już niewiele czasu, zaś monachijczycy wciąż liczą się w walce o co najmniej 1 tytuł.

Na całe szczęście w ostatnim czasie w bawarskim klubie najwyraźniej w końcu doszło do przełomu i przełamania kryzysu, który trwał przez wiele tygodni – monachijczycy w świetnym stylu ograli Lazio w Lidze Mistrzów oraz Mainz 05 w Bundeslidze.

Z kolei w środku tego tygodnia klub oraz kierownictwo sportowe FCB zorganizowało specjalne spotkanie dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego, aby jeszcze bardziej zbliżyć do siebie grupę przed najważniejszymi tygodniami w sezonie 2023/2024.

Wspólny posiłek i wyścigi

Jak czytamy na oficjalnej stronie „FCB.de”, w ubiegłą środę mistrzowie Niemiec wzięli udział w specjalnym wydarzeniu integracyjnym. Thomas Mueller i spółka udali się na tor kartingowy, gdzie najpierw drużyna zjadła wspólny posiłek, po czym urządzono wyścigi.

Piłkarze, trenerzy i członkowie FCB rywalizowali w pojedynku na torze gokartami elektrycznymi i wyłonili najlepszego zawodnika – zwycięzcą okazał się Leon Goretzka w „Grand Prix Bawarii”, zaś na podium uplasowali się jeszcze Konrad Laimer i trener fitness Simon Martinello.

− Chcemy spędzić ten czas razem i dobrze się bawić. Naszym celem jest spędzić razem miło czas i zobaczyć się dłużej niż tylko po treningu. To zawsze świetna zabawa – powiedział dyrektor sportowy Freund.

Źródło: FCB.de / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...