DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Stoper „Bawarczyków” i reprezentant Niemiec – Mats Hummels – zaprzeczył jakoby przerwa zimowa jest korzyścią i przewagą Bayernu nad Arsenalem Londyn w nadchodzącym meczu Ligi Mistrzów.

Pierwszy mecz z „Kanonierami” zostanie rozegrany na Allianz Arenie w Monachium już 15 lutego. W przeciwieństwie do Anglików, mistrzowie Niemiec w związku z przerwą świąteczną zyskali kilka dni urlopu.

Obecnie klub ze stolicy Bawarii przebywa w Katarze, gdzie przygotowuje się do drugiej części sezonu. Mimo wszystko Niemiec nie wierzy, żeby miało to jakieś decydujące znaczenie, kiedy obie ekipy zmierzą się za blisko miesiąc.

Moim zdaniem nie będzie to miało wpływa na obie ekipy na tak wczesnym etapie. Zarówno my jak i Arsenal będziemy w rytmie, zaś do tego czasu mamy do rozegrania trzy spotkania – powiedział Mats.

Moim zdaniem to, iż Arsenal nie ma przerwy zimowej nie będzie miało wpływu – zakończył stoper Bayernu Monachium.

Oficjalnie do startu Bundesligi pozostało jeszcze dziesięć dni. Pierwszym rywalem „Bawarczyków” w rundzie wiosennej będzie ekipa S.C. Freiburg. Początek spotkania 20 stycznia o 20:30.

Źródło: FourFourTwo

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama10.01.2017 20:08
Ja ja uważam że jednak ma, może nie aż tak ale jednak. Arsenal w okresie świątecznym grał praktycznie co trzy dni, teraz puchary a za chwilę znów liga. Piłkarze to nie roboty i zmęczenie na pewno przyjdzie, pytanie kiedy? Moim zdaniem to właśnie w dużym stopniu wpływa że Anglicy na wielkich imprezach nie potrafią zdobyć żadnego medalu. My natomiast przerwę mamy, gracze odetchną, naładują akumulatory, to naprawdę to bardzo ważne.
10.01.2017 11:24
czyli ta hummelsa "przewaga dzięki przerwie zimowej" to się objawi w maju? Skoro w lutym/marcu zimowa przerwa nie daje przewagi.
10.01.2017 10:12
Tym razem Mats mówił w kontekście starcia z Arsenalem.
10.01.2017 08:59
Mats serio? "Dzięki przerwie zimowej mamy przewagę. Nie chciałbym rozgrywać tylu spotkań jak przykładowo drużyny w Anglii. Jestem w stanie bardzo zregenerować się nawet w czasie krótkiej przerwy zimowej. Udałem się na tygodniowe wakacje, które pozwoliły mi wyłączyć się i cieszyć się samym sobą – powiedział Mats"

reklama

reklama