DieRoten.pl

Hummels powrócił do treningów z zespołem!

13.09.2018, 13:00:56
Ł. Skwiot

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas z obozu treningowego wprost z Monachium. Jak się okazuje do treningów powrócił dziś kluczowy zawodnik w układance Niko Kovaca.

reklama

Jak poinformowali obecni na dzisiejszym treningu dziennikarze niemieckiego „Sport1” do zajęć z resztą kolegów powrócił w końcu Mats Hummels, który pauzował w ostatnich kilku dniach z powodu problemów ze ścięgnem Achillesa.

Przypomnijmy raz jeszcze – już podczas zgrupowania niemieckiej kadry stoper „Gwiazdy Południa” nabawił się niegroźnego urazu, dlatego też Joachim Loew zrezygnował z usług wychowanka FCB w meczu towarzyskim z Peru. Początkowo przerwa Matsa miała trwać raptem od 1 do 2 dni.

Rzeczywistość (jak zwykle) okazała się zupełnie inna i Niemiec pauzował kilka dni dłużej niż zakładał selekcjoner „Die Mannschaft”. Na całe szczęście uraz został już w pełni wyleczony i lekarze klubowi dali 29-latkowi zielone światło na powrót do treningów drużynowych.

„Bawarczycy” co prawda oficjalne przygotowania do meczu ligowego z „Aptekarzami” rozpoczęli już we wtorek, ale na występ Hummelsa od samego początku w starciu z Bayerem nie ma raczej co liczyć. Tym razem Kovac najpewniej zdecyduje się na duet Jerome Boateng oraz Niklas Suele.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama13.09.2018 21:10
13.09.2018 19:41
Jeśli będzie istniało choć małe ryzyko to lepiej by nie zagrał.

reklama