DieRoten.pl
Reklama

Holandia remisuje w pierwszym meczu EURO U-21

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Wczorajszego wieczoru oficjalnie rozpoczął się młodzieżowy turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej (do lat dwudziestu jeden).

Mistrzostwa Europy do lat dwudziestu jeden w Gruzji i Rumunii rozpoczęły się 21 czerwca i potrwają dokładnie do 8 lipca, kiedy to zaplanowano finał turnieju. Przypominamy, że o złoto walczy w sumie 16 reprezentacji narodowych.

Nie dalej jak wczoraj odbył się pierwszy mecz na EURO U-21, w którym w akcji mogliśmy oglądać jednego piłkarza rekordowego mistrza Niemiec – do akcji wkroczyli Holendrzy, gdzie wyróżnić możemy grającego na środku pomocy Ryana Gravenbercha.

Belgia 0:0 (0:0) Holandia

W swoim meczu otwarcia mistrzostw Europy do lat dwudziestu jeden, piłkarze młodzieżowej holenderskiej reprezentacji narodowej mierzyli się na Mikheil Meskhi Stadium w Tbilisi z drużyną Belgii.

Mimo nieznacznej przewagi młodych Holendrów, pojedynek koniec końców zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów, choć kibice obu ekip nie mogli narzekać na nudę, albowiem byli oni świadkami wielu sytuacji podbramkowych.

Jedyny reprezentant FCB, czyli wspomniany wyżej Gravenberch, spędził na boisku całe 90 minut i został oceniony przez portal „Flashscore.com” na notę 6,8/10,0. Co do kolejnego spotkania w grupie A, 24 czerwca podopieczni Erwina van de Looia zmierzą się z Portugalią U-21 (początek boju o 18:00).

Transmisja w UEFA TV

Warto wspomnieć, że wszystkie spotkania w ramach mistrzostw Europy do lat dwudziestu jeden można oglądać zupełnie za darmo w telewizji „UEFA TV”.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...