DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: To było zasłużone zwycięstwo

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, swoje kolejne spotkanie na europejskim podwórku rozegrali piłkarze młodzieżowej drużyny Bayernu do lat 19.

Wczorajszego późnego popołudnia, Bayern U-19 w ramach szóstej kolejki UEFA Youth League, mierzył się na wyjeździe ze swoimi rówieśnikami z Manchesteru United U-19.

Koniec końców pojedynek zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem monachijczyków, którzy pokonali Anglików 2:0 (wynik mógł być nawet wyższy). Co do bramek dla FCB, to na listę strzelców wpisali się kolejno Javier Fernandez oraz Michael Scott.

− To było zasłużone zwycięstwo od początku do końca, ponieważ zrobiliśmy wiele rzeczy dobrze. Strzeliliśmy o jedną lub dwie bramki za mało, ale ogólnie możemy być bardzo dumni z chłopaków – powiedział Hartmann.

− To była ekscytująca grupa, ponieważ wszyscy trzej przeciwnicy byli bardzo różni. Zwłaszcza z naszym młodym składem radziliśmy sobie bardzo dobrze przez długie okresy – dodał.

− Dlatego zasługujemy na to, by znaleźć się w kolejnej rundzie – podsumował trener Michael Hartmann.

Dla młodych monachijczyków był to zarazem ostatni mecz w tej rundzie. Do akcji podopieczni Michaela Hartmanna powracają dopiero 27 stycznia 2024 roku, kiedy to zagrają ligowy mecz z ekipą VfB Stuttgart U-19.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...