DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Swoje kolejne spotkanie w miniony weekend rozegrali młodzi piłkarze Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, gdzie trenerem jest Michael Hartmann.

Mimo bardzo dobrej startu, tym razem młodzi monachijczycy zaliczyli dotkliwą porażkę w pojedynku piątej kolejki ligowej z drużyną TSG Hoffenheim U-19.

Podopieczni Michaela Hartmanna popełnili wiele błędów i byli w dodatku bardzo nieskuteczni pod bramką co rywala, co też wykorzystali piłkarze z Sinsheim, wygrywając ostatecznie u siebie aż 5:2 z FCB U-19… Na łamach „FCB.de” na temat drugiej porażki w tej kampanii wypowiedział się wspomniany wyżej trener Hartmann.

− Graliśmy przeciwko wyczekującemu przeciwnikowi i staraliśmy się znaleźć na niego rozwiązanie. Na początku do pewnego stopnia nam się to udawało, ale potem traciliśmy zbyt wiele piłek – powiedział Hartmann.

− Hoffenheim grało dobrze i zdobyło bramki, my byliśmy zbyt otwarci. Po przerwie wróciliśmy na chwilę do gry, ale nadal popełnialiśmy zbyt wiele błędów. Trzeba zaakceptować tę porażkę – podsumował Michael Hartmann.

Po rozegraniu pięciu kolejek ligowych, młodzi monachijczycy spadli na szóstą lokatę w tabeli – dorobek Bayernu U-19 to 9 punktów. Fotel lidera zajmuje nadal Eintracht Frankfurt, który może pochwalić się kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 17:10.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...