DieRoten.pl

Hartmann: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

18.09.2023, 11:56:06
Tim S Peters / Shutterstock.com

Swoje kolejne spotkanie w miniony weekend rozegrali młodzi piłkarze Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, gdzie trenerem jest Michael Hartmann.

Mimo bardzo dobrej startu, tym razem młodzi monachijczycy zaliczyli dotkliwą porażkę w pojedynku piątej kolejki ligowej z drużyną TSG Hoffenheim U-19.

Podopieczni Michaela Hartmanna popełnili wiele błędów i byli w dodatku bardzo nieskuteczni pod bramką co rywala, co też wykorzystali piłkarze z Sinsheim, wygrywając ostatecznie u siebie aż 5:2 z FCB U-19… Na łamach „FCB.de” na temat drugiej porażki w tej kampanii wypowiedział się wspomniany wyżej trener Hartmann.

− Graliśmy przeciwko wyczekującemu przeciwnikowi i staraliśmy się znaleźć na niego rozwiązanie. Na początku do pewnego stopnia nam się to udawało, ale potem traciliśmy zbyt wiele piłek – powiedział Hartmann.

− Hoffenheim grało dobrze i zdobyło bramki, my byliśmy zbyt otwarci. Po przerwie wróciliśmy na chwilę do gry, ale nadal popełnialiśmy zbyt wiele błędów. Trzeba zaakceptować tę porażkę – podsumował Michael Hartmann.

Po rozegraniu pięciu kolejek ligowych, młodzi monachijczycy spadli na szóstą lokatę w tabeli – dorobek Bayernu U-19 to 9 punktów. Fotel lidera zajmuje nadal Eintracht Frankfurt, który może pochwalić się kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 17:10.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)20.09.2023 11:18
18.09.2023 21:02
18.09.2023 13:52
Nie załamywać się i do boju.