Hartmann: Nie jesteśmy zadowoleni z II połowy

Wczorajszego późnego popołudnia do akcji w młodzieżowych rozgrywkach ligowych powrócili młodzi piłkarze Bayernu Monachium U-19.

Po niedawnym okazałym zwycięstwie nad Augsburgiem, tym razem podopieczni Michaela Hartmanna mierzyli się na wyjeździe z 1. FC Heidenheim U-19.

Koniec końców młodzi monachijczycy pokazali się z dobrej strony i odnieśli kolejne zasłużone zwycięstwo – tym razem „Bawarczycy” zwyciężyli 4:0, zaś na listę strzelców wpisali się kolejno Becker, Rueger, Fernandez oraz Ramsak. Co do przebiegu gry, mieszane uczucia miał szkoleniowiec FCB U-19.

− Nie zaczęliśmy dobrze w pierwszych minutach, ale potem lepiej weszliśmy w mecz. Mieliśmy pewną dominację, byliśmy w stanie stworzyć dobre okazje i zdobyć 4 bramki – powiedział trener Hartmann.

− W drugiej połowie nie graliśmy już tak dobrze i dlatego jesteśmy zadowoleni z pierwszej połowy, ale nie z drugiej – podsumował Michael Hartmann.

Dzięki wczorajszej wygranej nad Heidenheim, młodzi piłkarze Bayernu do lat dziewiętnastu awansowali na czwartą lokatę w tabeli ligowej (6 punktów po 3 kolejkach). Pierwsze miejsce zajmuje z kolei Eintracht Frankfurt, który zdobył 9 na 9 możliwych oczek.