DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Nie byliśmy konsekwentni

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o drużynie Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, niedawno podopieczni Michaela Hartmanna rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2023/2024.

Po niedawnych zasłużonych zwycięstwach w ramach przygotowań do nowej kampanii ligowej, tym razem młodzi monachijczycy w pierwszym boju sezonu 2023/2024 ponieśli porażkę.

Zespół prowadzony przez Michaela Hartmanna musiał uznać wyższość rywali z Eintrachtu Frankfurt U-19 – ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść młodych „Orłów”. Bramki dla FCB zdobyli tamtego dnia Fernandez oraz Sadat.

Po tym jak straciliśmy dwie bramki, pokazaliśmy morale i szybko wróciliśmy do gry. Potem mogliśmy objąć prowadzenie, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji bramkowych – powiedział Hartmann.

Z tyłu nie byliśmy wystarczająco konsekwentni i popełnialiśmy zbyt wiele błędów. Oczywiście, jesteśmy rozczarowani po tej porażce, ale będzie dalej pracować i rozwijać to, co musimy wciąż poprawić – podsumował trener Michael Hartmann.

Młodzi monachijczycy okazję do zadośćuczynienia będą mieli już jutro, kiedy to w ramach drugiej kolejki ligowej zmierzą się na własnym podwórku z Augsburgiem do lat 19. Początek boju zaplanowano dokładnie o 11:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...