DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Musimy wyciągnąć wnioski

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Choć jeszcze kilka tygodni temu wiele wskazywało na to, że piłkarze Bayernu U-17 sięgną po mistrzostwo, to kiepska końcówka sezonu przekreśliła ich szanse na tytuł…

Młodzi monachijczycy niemalże przez cały sezon 2022/23 zajmowali pierwsze miejsce, ale dwie porażki w końcówce kampanii wystarczyły, aby przekreślić ich szanse na mistrzostwo…

Koniec końców podopieczni Michaela Hartmanna zakończyli zmagania na trzecim miejscu ze stratą raptem dwóch oczek do pierwszego TSG Hoffenheim. W rozmowie dla „FCB.de”, na temat gry swoich podopiecznych i ostatnich tygodni, wypowiedział się trener Michael Hartmann.

− Musimy wyciągnąć wnioski z ostatnich spotkań oraz zabrać ze sobą wszystkie pozytywne rzeczy z ostatnich miesięcy. Często byliśmy w stanie obrócić negatywny obrót zdarzeń i właściwie zareagować – powiedział Hartmann.

− Mam nadzieję, że chłopcy wyciągną wnioski i zobaczą też, co mogli zrobić lepiej. Ważne jest jednak to, aby też pomyśleli o swoich występach, a nie o tym, co mogłoby podziałać lepiej wspólnie – dodał.

Trener Bayernu do lat siedemnastu nie szczędził też pochwał pod adresem Roberta Ramsaka, który z 18 bramkami w tym sezonie ligowym, został najskuteczniejszym strzelcem w młodzieżowych rozgrywkach U-17.

− Bardzo się cieszę z powodu Roberta i jego rozwoju. Jego bramki tylko potwierdzają wysoki poziom oraz umiejętności – podsumował Michael Hartmann.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...