DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Chcemy zdobyć 3 punkty!

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Pierwsza część sezonu 2023/24 w przypadku drużyny Bayernu do lat 19 powoli dobiega już końca. Dziś monachijczycy wkraczają do akcji w rozgrywkach ligowych.

Po kilkudniowej przerwie, do akcji na krajowym podwórku powracają dziś piłkarze Bayernu do lat 19, gdzie obowiązki trenera od początku sezonu pełni Michael Hartmann.

Tym razem przeciwnikiem FCB U-19 będzie młodzieżówka Eintrachtu Frankfurt (początek boju na stadionie Campusu o 11:00). Choć zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, to młodzi monachijczycy są zdeterminowani, aby sięgnąć po trzy punkty w dzisiejszym pojedynku.

− Spodziewamy się dobrego przeciwnika, który będzie zarazem wymagał od nas wszystkiego w tym spotkaniu – powiedział trener Hartmann.

− Pomimo tego, że ostatni mecz został odwołany, chcemy wykorzystać impet ostatnich kilku spotkań, utrzymać swoją pozycję i oczywiście zdobyć kolejne trzy punkty – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to zespół prowadzony przez Hartmanna zajmuje obecnie piąte miejsce z dorobkiem 21 punktów i stratą 9 oczek do liderów z Hoffenheim. Przypominamy zarazem, że transmisja dzisiejszego starcia odbędzie się w klubowej TV.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...