DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Chcemy wygrać ten mecz!

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Po krótkiej przerwie, do akcji powracają jutro piłkarze młodzieżówki Bayernu – ekipa do lat 17 powalczy z TSV 1860 Monachium.

Piłkarze Bayernu Monachium po dwóch poprzednich zwycięstwach w rundzie specjalnej rozgrywek U-17 (zwycięstwa 3:2 z Unterhaching oraz 2:1 z Augsburgiem), rozegrają jutro trzecie i ostatnie spotkanie w swojej grupie – rywalem zespołu Michaela Hartmanna będzie TSV 1860 U-17.

Przypominamy zarazem, że monachijczycy zapewnili już sobie awans do rundy finałowej, ale mimo to, celem Manuela Pisano i spółki jest odnieść kolejny triumf i wygrać to derbowe starcie. Ponadto celem FCB U-17 jest też dalszy rozwój i wyeliminowanie poprzednich błędów.

− Chcemy nadal pracować nad naszymi priorytetami i poprawić się pod względem determinacji i porządku na boisku – powiedział przed meczem trener Hartmann.

− Ponadto problemem pozostaje nasza gra w przełączaniu się, ofensywnie i defensywnie. Koniec końców oczywiście chcemy wygrać mecz – podsumował Michael Hartmann.

Mecz na stadionie akademii piłkarskiej „Lwów” rozpocznie się o 11:00. Niestety, ale w klubowych mediach nie odbędzie się transmisja tego starcia – zamiast tego kibice będą mogli śledzić pojedynek za pośrednictwem social mediów FCB.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...