DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Brakowało nam konsekwencji w grze

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Wraz z początkiem Nowego Roku, wszystkie zespoły Bayernu Monachium powróciły już do akcji w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/24.

Co do zespołu Bayernu do lat 19, niedawno krótkiego podsumowania minionej rundy jesiennej podjął się trener Michael Hartmann, który przypomnijmy ekipę FCB U-19 przejął zeszłego lata.

Niemiecki szkoleniowiec zaznaczył w rozmowie dla klubowych mediów, że mimo pewnych trudności, jego zespół z czasem zaczął grać i prezentować się pewniej. Niemniej jednak jak też podkreślił, drużynie brakowało konsekwencji.

− Jesteśmy bardzo młodym zespołem i dokonaliśmy wielu zmian na początku sezonu, aby dać wszystkim szansę gry. Z biegiem czasu wyłonił się wyraźny skład, który pokazał również większą pewność siebie w grze – powiedział Hartmann.

− Brakowało nam konsekwencji. To proces, w którym musimy wziąć za przykład nasze występy w Youth League. Często radziliśmy sobie tam bardzo dobrze na długich dystansach – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o pierwszym meczu o stawkę w 2024 roku, to piłkarze Bayernu U-19 do akcji wkraczają 27 stycznia, kiedy to w ramach 13. kolejki ligowej rozgrywek do lat dziewiętnastu, młodzi monachijczycy zmierzą się na własnym podwórku z VfB Stuttgart.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...